Рангник отказал Тухел за Роналдо

Рангник отказал Тухел за Роналдо

Мениджърът на Челси първоначално обмисля да привлече португалеца

Една от горещите теми през това лято е бъдещето на Кристиано Роналдо. Португалецът не се появи за лятната подготовка на Манчестър Юнайтед и имаше желание да премине в отбор, който играе в Шампионската лига, но това така и не се случи и в крайна сметка той най-вероятно ще остане на “Олд Трафорд”.

Неговото име бе свързвано с трансфер в Челси няколко седмици, но в крайна сметка до такава сделка не се стигна. Вестник “Таймс” съобщава, че крайното решение на Томас Тухел да се откаже от възможността “сините” да вземат Кристиано Роналдо е бил разговор с вече бившия временен мениджър на Манчестър Юнайтед Ралф Рангник. Двамата германци се познават отлично и Тухел е звъннал на бившия си ментор, за да обсъди ситуацията около португалеца, но очевидно чутото го е отказало от подобна идея. 

Привличането на Роналдо също така е била идея, която се е струвала много примамлива за новия собственик на тима Тод Боели, но в крайна сметка той също е бил убеден от Тухел, че не това е правилното решение за подсилване на лондончани в предни позиции.

 

Милан предлага Рафаел Леао в сделка за Араухо

Милан е готов да направи опит да привлече уругвайския защитник на Барселона Роналд Араухо

Реал Мадрид задържа Браим Диас с нов договор

Реал Мадрид е постигнал споразумение с мароканския национал Браим Диас за нов дългосрочен договор

Шерки: Мога да спечеля „Златната топка“ в Манчестър Сити

Раян Шерки заяви, че е избрал да подпише с Манчестър Сити, тъй като вярва, че може да спечели "Златната топка"

Уатару Ендо се обясни в любов на Ливърпул

Ливърпул е невероятен клуб със специални фенове, заяви халфът

Джеко се завръща в Серия А

Ръководството на Фиорентина е изпреварило конкуренцията на друг италиански тим - Болоня, за да постигне устна договорка с бившата звезда на Интер и Рома Един Джеко

Българка ръководи мача на откриването на Евро 2025 за девойки

Кристина Георгиева получи престижния наряд от УЕФА

Флориан Виртц подписва с Ливърпул този четвъртък

Флориан Виртц ще се завърне от почивка в сряда и още в четвъртък най-вероятно ще пристигне в Ливърпул

Манчестър Юнайтед хареса вратаря на Аталанта за заместник на Онана

Марко Карнезеки влиза в плановете на „червените дяволи“

Алонсо към футболистите: Който не се раздава, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид