Раул Мейрелеш плюе рефер в Турция, наказаха го за 11 мача (видео)

Раул Мейрелеш плюе рефер в Турция, наказаха го за 11 мача (видео)

От Фенербахче излязоха с изявление днес, в което заявиха, че ще обжалват

Дисциплинарната комисия на Турския футболен съюз наказа с рекордните 11 мача полузащитника на Фенербахче Раул Мейрелеш заради това, че наплю и обиди рефера по време на дербито с Галатасарай.

Португалецът получи червен картон и бордът обяви, че ще го накаже по-късно в четвъртък. Мерейлеш отрече да е плюл или обиждал рефера.

От Фенербахче излязоха с изявление днес, в което заявиха, че наказанието не е срещу Мейрелеш, а срещу цялата "общност на Фенербахче", като обявиха, че ще обжалват наказанието.

Арсенал ликува срещу Бърнли след “златен” корнер (ВИДЕО)

Кай Хаверц прати “артилеристите” на “финал” за титлата

Разследват Тюрам за обиден плакат срещу Милан

Провокациите, показани по време на празненствата за титлата на Интер, може да излязат скъпо на Маркюс Тюрам

Всичко е ясно: Гуардиола си тръгва от Манчестър Сити

Бенефисът за испанския специалист ще бъде срещу Астън Вила

Илия Груев с престижна награда в Англия

За мен е невероятна чест, призна халфът

Уеб признал грешката със зачетения гол на Куня

От съдийската асоциация на Англия (PGMOL) са признали, че е била допусната грешка със зачитането на гола на Матеус Куня, с който Манчестър Юнайтед поведе с 2:1 на Нотингам Форест във вчерашния двубой на "Олд Трафорд"

Рюдигер преподписва с Реал Мадрид за една година

Най-стабилният защитник на Реал Мадрид - Антонио Рюдигер, прие предложението за подновяване на договора си и следователно ще остане играч на "кралете" за още един сезон