Райо Валекано с първа победа за сезона (ВИДЕО)

Райо Валекано с първа победа за сезона (ВИДЕО)

Севиля и Валядолид завършиха 1:1

Отборът на Райо Валекано постигна първа победа от началото на сезона в Ла Лига. Тимът на старши треньора Андони Ираола се наложиха с 2:0 като гост на Еспаньол.

Двубоят на стадион RCDE в Барселона предложи много емоции, като освен два гола, феновете по трибуните видяха куп интересни моменти пред двете врати и два червени картона.

Флориан Льожен от състава на гостите трябваше да поеме към съблекалните още в 16-ата минута, след като в рамките на 120 секунди си изкара два жълти картона. След половин час игра пък Гомес от състава на Еспаньол го последва и така двата тима продължиха мача с по десет души.

Резултатът бе открит от Паласон пет минути преди почивката, а Цис удвои в 60-ата минута.

В другия петъчен мач Севиля и Реал Валядолид не излъчиха победител, завършвайки при резултат 1:1. Ануар откри за гостите в 80-ата минута, а точката за Севиля спечели Рекик. Двата тима завършиха срещата с по 10 души.

Флориан Виртц подписва с Ливърпул този четвъртък

Флориан Виртц ще се завърне от почивка в сряда и още в четвъртък най-вероятно ще пристигне в Ливърпул

Манчестър Юнайтед хареса вратаря на Аталанта за заместник на Онана

Марко Карнезеки влиза в плановете на „червените дяволи“

Алонсо към футболистите: Който не се раздава, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид

Основен защитник се върна в строя на Ювентус

Игор Тудор взе решение Бремер да пътува със съотборниците си за Световното клубно първенство

Манчестър Юнайтед няма да се разделя със Зиркзее

Расмус Хойлунд обаче ще бъде продаден

Енцо Мареска потвърди, че Челси търси нападатели

Гитънс остава основен приоритет за Челси

Заглавията на Острова: Арсенал се отказва от Гьокереш?

Реал Мадрид отново иска ключов играч на Ливърпул

Манчестър Юнайтед преговаря за Юго Екитике

Английският Манчестър Юнайтед е започнал преговори с представители на нападателя на Айнтрахт Франкфурт Юго Екитике, като Ливърпул и Челси също са в надпреварата за подписа на футболиста.

 Гарначо май не иска да си тръгва от Ман Юнайтед

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Алехандро Гарначо е взел решение относно бъдещето си на фона на интереса от страна на Байер Леверкузен.