Разкритие: В Реал (Мадрид) недоволни от Килиан Мбапе

Разкритие: В Реал (Мадрид) недоволни от Килиан Мбапе

Заради отказа на звездата да участва във фаза защита

Треньорският щаб на Реал Мадрид, воден от Карло Анчелоти, е недоволен от представянето на нападателя Килиан Мбапе поради факта, че той не иска да работи за отбора и да участва в защита, съобщава Relevo.

Анчелоти се е оплакал срещу нападателя след поражението от Барселона (0:4) в Ел Класико. Според кондиционните треньори Мбапе е минал само по 8 км на мач и не е участвал в пресинга като другите играчи на „Лос Бланкос“.

Италианецът също така посочи, че преди първия допуснат гол Мбапе не е атакувал халфа на каталунците Марк Касадо в центъра на терена, давайки му възможност да направи асистенция на Роберт Левандовски.

Отделно се отбелязва, че поради пасивността на французина, по-голяма тежест от черна работа пада върху полузащитника Джуд Белингам, което му пречи да покаже силните си страни, докато работи в защита. В момента треньорският щаб мисли как да реши проблема.

Мбапе играе за „Кралския клуб“ от лятото на 2024 г. Този сезон 25-годишният нападател има 7 гола и 2 асистенции в 13 мача във всички турнири.

Ал Хилал се насочи към звезда на Евертън

Ал Хилал е стартирал преговори за привличането на звездата на Евертън Илиман Ндиай, съобщава Фабрицио Романо.

Ливърпул стартира офанзива за Брадли Баркола

Френският национал на ПСЖ Брадли Баркола е приоритет за Ливърпул до края на летния трансферен прозорец. "Червените" са решени на всичко, за да доведат фланговия нападател на "Анфийлд".

Младежки национал на България сменя отбора в Италия

Младежкият национал на България Велизар-Илия Илиев може да има нов отбор.

Трансферът на Дани Себайос в Аякс пропадна

Трансферът на бившия испански фунболен национал Дани Себайос в нидерланския гранд Аякс пропадна, съобщава "Марка".

Има сделка: Реал плаща над €100 млн. за Диоманде

Крилото на РБ Лайпциг ще пътува до Мадрид за медицински прегледи

ПСЖ иска €170 милиона за Баркола

Ливърпул се интересува от Баркола