Реал (Мадрид) няма да се затрудни във Валенсия

Реал (Мадрид) няма да се затрудни във Валенсия

Вижте подробности

Реал (Мадрид) няма да се затрудни при гостуването на Валенсия в поредния си мач от Ла Лига. Така поне смята букмейкърът Efbet, който приема залози за "двойка" при коефициент 1,65. Равенството е оценено с 3,90, а евентуален успех на домакините с 5,40.

Мачът на "Местая" е в събота от 22,00 часа. Преди него Реал (Мадрид) е лидер в класирането с актив от 65 точки, с 6 повече от Жирона и 7 от Барселона. Валенсия заема девета позиция с 36 точки. 

Дани Карвахал напуска Реал Мадрид

Капитанът на Реал Мадрид - Дани Карвахал, ще напусне в края на сезона на испанската футболна Ла Лига, съобщиха от „Кралския клуб“.

Хари Кейн готов да подпише нов договор с Байерн Мюнхен

Хари Кейн е готов да обвърже дългосрочното си бъдеще с Байерн Мюнхен, но капитанът на националния отбор на Англия е поставил важно финансово условие за подписа си.

Има сделка: Моуриньо се разбра с Реал, остава само подписът

Жозе се завръща в Мадрид

Треньорът на ПСЖ: Още преди мача знаех колко ще е трудно да играем без цел

Луис Енрике коментира поражението от ФК Париж

В Манчестър Сити са сигурни, че Гуардиола си тръгва

Въпреки, че Пеп отрече раздяла след финала за Фа Къп

Барселона разби Бетис при сбогуването на Левандовски с "Камп Ноу"(ВИДЕО)

Барселона победи Бетис с 3:1 в среща от предпоследния 37-и кръг на Ла Лига, която се изигра на стадион „Ноу Камп“