Реал Мадрид пребори ПСЖ и Челси за 16-годишен бразилец

Реал Мадрид пребори ПСЖ и Челси за 16-годишен бразилец

Вижте трансферната сума

Ръководството на Реал (Мадрид) е постигнало споразумение за трансфера на 16-годишния бразилски нападател Eндрик, съобщи журналистът Фабрицио Романо. В информацията се посочва, че е сключено пълно устно споразумение между играча и футболиста. Реал ще плати на настоящия отбор на таланта - Палмейрас, 60 милиона евро плюс 12 милиона евро данъци. Ендрик, обаче, ще се присъедини към испанците през юли 2024 година, когато навърши 18 години.

По-рано беше съобщено, че "кралският" клуб силно иска да види бразилския талант в състава си и дори е готов да се откаже от привличането на нападателя на Манчестър Сити Ерлинг Холанд през 2024 година. Интерес към Ендрик имаше още от Пари Сен Жермен и Челси.

Ливърпул стартира защитата на титлата си с домакинство срещу Борнемут (ПРОГРАМА)

Ливърпул ще започне защитата на титлата си във Висшата лига с домакински мач срещу Борнемут в петък, 15 август.

Световен шампион с Италия ще води Пиза в елита

Алберто Джилардино е новият старши треньор на Пиза, съобщи Фабрицио Романо.

Бернардо Силва остава в Манчестър Сити

Пеп Гуардиола го посочи сред четиримата капитани

Симоне Индзаги: Дадох всичко на Интер

Индзаги спечели титла в Серия А, две Купи на Италия и три Суперкупи на Италия през четирите си години в Интер

Даниел Леви: Лига Европа не е достатъчна, искаме да спечелим Висшата лига

Даниел Леви разкри защо клубът се е разделил с мениджъра Анге Постекоглу, казвайки, че спечелването на Лига Европа не е достатъчно - той иска Висшата лига.

Собствениците на Ливърпул посягат към Хетафе

Собствениците на Ливърпул от американската инвестиционна група Fenway Sports Group (FSG) са заинтересовани от покупката на испанския футболен клуб Хетафе, съобщава AS.

Ювентус взима над 400 милиона от нов договор за екипировка

Ювентус си осигури ново дългосрочно партньорство с компанията за спортна екипировка Adidas

Босът на Тотнъм: Искаме Шампионската лига

Президентът на Тотнъм Даниел Леви даде интервю в Скай Спортс, където говори за целите на отбора и това, което предстои при "шпорите"

Арсенал отказва да плати исканата сума от Лайпциг за Шешко

Арсенал към момента не може да напредне в опитите си да привлече словенския нападател Бенямин Шешко, твърди германският журналист Флориан Плетенберг