Реал (Мадрид) ще спечели поредното Ел Класико

Реал (Мадрид) ще спечели поредното Ел Класико

Вижте подробности

Реал (Мадрид) ще победи Барселона като домакин в поредното издание на Ел Класико. Така поне смята букмейкърът Efbet, който приема залози за "единица" при коефициент 1,93. Равенството е оценено с 3,80, а евентуален успех на катаунците с 3,75.

Мачът на "Сантяго Бернабеу" е в неделя от 22,00 часа българско време и се очаква с огромен интерес в цял свят. Преди него Реал (Мадрид) е лидер в Ла Лига с актив от 78 точки. Барса е на второ позиция с 8 точки по-малко.

Нападател на Рома с гол и нова контузия

Украинският нападател Артьом Довбик влезе като резерва, вкара гол и се контузи при победата на Рома с 2:0 като гост на Лече в мач от 19-ия кръг на Серия А.

Тийнейджър се извини на Байерн Мюнхен

Тийнейджърът Ленарт Карл се извини на шефовете на Байерн Мюнхен за изявлението си, че би искал един ден да играе за Реал Мадрид и ще си вземе поука от това, заяви членът на Борда по спортните въпроси Макс Еберл.

Коби Мейно поднови тренировки с Манчестър Юнайтед

Полузащитникът Коби Мейно поднови тренировки с Манчестър Юнайтед след близо месец отсъствие заради контузия, съобщи временният наставник на отбора Дарън Флетчър по време на пресконференция преди кръга във Висшата лига.

Страсбург с нов треньор

Бившият мениджър на Уулвърхямптън Гари О'Нийл е новият мениджър на Страсбург.

Манчестър Юнайтед преговаря със Солскяер и Карик

Ръководството на Манчестър Юнайтед ще проведе специални срещи с Оле Гунар Солскяер и Майкъл Карик, които може да заемат поста временен мениджър на "червените дяволи", съобщават британските медии.

Фенербахче плаща 29 млн. евро за халф на Лацио

Халфът на Лацио Матео Гендузи ще се присъедини към Фенербахче, според Фабрицио Романо.