Реал Сосиедад се справи с Алмерия и излезе шести в Ла Лига

Реал Сосиедад се справи с Алмерия и излезе шести в Ла Лига

Тимът от Сан Себастиан взе важни три точки

Отборът на Реал Сосиедад победи Америя с 3:1 като гост в двубой от 13-ия кръг на испанското футболно първенство.

Успехът изкачи Реал Сосиедад на шесто място във временното класиране с 22 точки, докато Алмерия остава последен, 20-и с едва 3 точки в актива си. Тимът натрупа 10 поражения от 13 срещи от началото на сезона и остава без победа до момента.

И четирите гола в мача паднаха през второто полувреме. Микел Оярсабал реализира за 1:0 в полза на Реал Сосиедад в 62-ата минута, а Серхио Арибас изравни за домакините от Алмерия в 76-ата. Карлос Фернандес от дузпа в първата минута на добавеното време бе точен за 2:1, а третият гол за гостите бе дело на Мартин Субименди в петата минута на добавеното време.

Ханзи Флик изравни постижение на Пеп Гуардиола в Барселона

Старши треньорът на Барселона Ханзи Флик записа забележително постижение, изравнявайки клубен рекорд на Пеп Гуардиола за най-дълга серия от поредни домакински победи в Ла Лига

Астън Вила се възползва от грешките на Челси и Ливърпул (ВИДЕО)

Астън Вила се възползва от загубите на Ливърпул и Челси, побеждавайки Уест Хем с 2:0 у дома

На прага на Чемпиъншип: Тотнъм падна от Нотингам с 0:3 (ВИДЕО)

"Шпорите" вече са все по-близо до изпадането

Фейенорд и Аякс се сбиха, вкараха по гол и взеха по точка (ВИДЕО)

Фейенорд и Аякс направиха равенство 1:1 в двубой от 28 кръг на нидерландската Ередивизи

НА ЖИВО: Арсенал - Манчестър Сити 0:0

Следете тук финала за Купата на Лигата

Барселона беше близо да се опари, но победи Райо Валекано (ВИДЕО)

Барселона постигна минимална победа с 1:0 над Райо Валекано на „Камп Ноу“ в мач от 29-ия кръг на Ла Лига с гол на Роналд Араухо