Реднап отписа Бекъм за Тотнъм

Реднап отписа Бекъм за Тотнъм

Треньорът на "шпорите" не смята, че Бекс може да окаже голямо влияние върху играта на Тотнъм

Мениджърът на Тотнъм Хари Рендап сподели, че е малко вероятни „шпорите” да привлекат в редиците си бившия халф на Манчестър Юнайтед и Реал Мадрид Дейвид Бекъм. Според него Бекс трудно ще се пребори с конкуренцията в тима.

Реднап обмисляше трансфер на Бекъм още миналия януари след края на сезона в Мейджър Лийг Сокър. Тогава той тренира няколко дни с лондончани, но се върна в САЩ без да си уреди договор с Тотнъм.

Реднап признава, че евентуално пристигане на Дейвид Бекъм на „Уайт Харт Лейн” ще се приеме много добре от всички в клуба, но наставникът смята, че Бекъм няма да може да окаже съществено влияние върху играта на отобра.

„Трудно е. Вижте, всеки ще се радва да има Дейвид Бекъм в отбора си. Не можеш да имаш по-добър професионалист в състава, но той ще иска да играе и ще бъде сложно. Имам много играчи в момента и те също са в подобна ситуация, така че няма да е лесно, но кой знае. Да изчакаме и да видим какво ще се случи, когато договорът на Дейвид с ЛА Галакси изтече”, спокойно заявява наставникът.
Аке напусна Сити и подписа с Фенербахче

Защитникът Нейтън Аке се присъедини към турския футболен клуб Фенербахче след шест успешни години в Манчестър Сити, съобщават англичаните

Агентите на Чалоба договарят трансфер в Серия А

Агентите на английския национал Трево Чалоба са пристигнали в Италия за преговори с проявяващите интерес към футболист - Интер и Комо, като „нерадзурите“ имат предимство в конкуренцията за привличането на 26-годишния защитник от Челси

Сампдория връща Лоренцо Инсине в Италия?

Втородивизионният Сампдория обмисля потенциален трансфер на бившия италиански национал Лоренцо Инсиние като свободен агент след изявите му в последните седмици с екипа на Пескара, информира вестник Gazzetta dello Sport

Ювентус ще намали цената на Бремер

Ювентус е склонен да се раздели с централния защитник Глейсон Бремер срещу по-ниска сума от записаната в договора му освобождаваща клауза, съобщава Tuttosport

Футболист на Мъри пред трансфер във Висшата лига

Ковънтри води преговори за халф на Гьозтепе

Модрич не мисли за отказване, остава в Милан

Халфът ще играе още един сезон за "росонерите"