Решено: Динамо (Букурещ) задържа Георги Миланов

Решено: Динамо (Букурещ) задържа Георги Миланов

Нов договор за българския национал в Румъния

Полузащитникът на българския национален отбор Георги Миланов ще получи предложение за нов договор от клубния си тим Динамо (Букурещ), съобщи шефът на румънския отбор Андрей Николеску пред sport.ro.

 

Динамо Б едва се задържа в елита през миналия сезон и Миланов имаше основна заслуга. Но сега тимът от столицата е на 3-то място след есенния дял с 36 точки, само с една по-малко от лидерите Университатя (Клуж) и ФКСБ. И със сигурност Динамо се готви за здрава битка за титлата.

 

След като Николеску успя да убеди старши треньора Желко Копич да поднови договора си, а след това дойде ред на подпис под ново споразумение и Еди Гнахоре, дойде ред и на други двама важни футболисти. Това са нападателят Астрит Селмани и халфът Георги Миланов. В случая с българина нещата няма да са много сложни, твърди управителят на клуба и намекна, че в най-скоро време българският национал ще се обвърже за нов период.

 

“Да, той има договор до лятото и имаме някои предварителни разговори. Насочихме се към други важни места в тима, които така да се каже, горяха. С Миланов имаме специални отношения. Много ясно знаех, че той не иска да ходи в България, въпреки че имаше предложения. Не искаше да се връща в България, тук се чувства добре. Мисля, че ще можем да поговорим, след като се върнем от лагера. Не мисля, че ще е проблем, особено след като той също е на подходящата възраст и се адаптира доста добре тук. Твърдя, че неговият максимален потенциал може да се види само тук в Динамо“, каза още началникът.

Силните мачове на Георги Миланов в румънското първенство го върнаха и в националния отбор на България, а и му заслужиха нов договор с Динамо (Букурещ).

Гарначо: Беше лесно решение да дойда в Челси

Аржентинецът по никакъв начин не съжалява за напускането на Манчестър Юнайтед в посока Лондон

Мачът между Милан и Комо в Австралия пред колапс

Двата тима по всяка вероятност ще трябва да намерят алтернативно решение

Ромелу Лукаку поднови тренировки с Наполи

Белгийският нападател на Наполи Ромелу Лукаку, който отсъства от терените от месец август насам заради контузия, поднови тренировки с отбора във вторник, в навечерието на мача с Бенфика в Шампионската лига, предаде АФП

„Интер“ – „Ливърпул“ е перлата сред деветте фантастични двубоя от Шампионска лига във вторник

Ще успеят ли мърсисайдци да надигнат глава в Милано?

Бивш съотборник на Салах в Ливърпул: Нямате представа какво се случва

Бившият защитник на Ливърпул Деян Ловрен застана на страната на Мохамед Салах във възникналия му спор с мениджъра Арне Слот

Къде е Мохамед Салах?

Нападателят е отстранен от отбора за визитата на Интер

Национал на Англия арестуван за бой в бар

Посетител със счупен нос след сблъсък с Айвън Тони

Прогноза: Гол/гол на Интер - Ливърпул

Салах пропуска мача в Милано

Тотнъм остава без Дестини Удоджи до януари

Тотнъм няма да може да разчита на Дестини Удоджи до януари поради контузия в подколянното сухожилие, разкри мениджърът Томас Франк преди гостуването на Славия Прага в Шампионската лига.