Робен: Мексико е много опасен съперник

Робен: Мексико е много опасен съперник

„Невероятен старт за нас в Бразилия, не трябва да се отпускаме”, каза той

Звездата на Холандия Ариен Робен предупреди съотборниците си, че трябва да бъдат много внимателни срещу Мексико. Той подчерта, че „ацтеките” ще имат предимство заради климатичните условия във Форталеза.

 

„Мексико е много опасен съперник. Климатичните условия ще се на тяхна страна, защото Бразилия е страна, която е близка до тях. Бих казал, че отборът на Мексико е безстрашен и не се съобразява с имена. Това го доказа по време на мача с Бразилия (0:0)”, каза футболистът на Байерн Мюнхен.

 

„Невероятен старт за нас тук на това световно първенство. Ако някой ми беше казал, че ще спечелим всичките си срещи в групата, въобще нямаше да му повярвам. Но го постигнахме, което обаче не трябва да ни отпуска. Имаме още много работа”, добави Робен.

 

Прогноза: Победа за Лил в Лига Европа

Цървена Звезда с тежка визита във Франция

Чилаверт защити Престиани

Винисиус е първият, който обижда всички, обяви бившият вратар

Донарума: Да играя с Меси беше много специално

Това е един от най-хубавите спомени в живота ми

Александър Исак се завръща в игра за Ливърпул през март

Нападателят Александър Исак може да се завърне в игра за Ливърпул до края на следващия месец, разкри мениджърът на английския футболен клуб Арне Слот.

Артета след равенството с Уулвърхямптън: Можем да обвиняваме само себе си

Мениджърът на английския футболен клуб Арсенал Микел Артета призна, че отборът му може единствено да обвинява себе си за изпуснатата преднина от два гола при равенството 2:2 срещу последния във Висшата лига Уулвърхямптън.

"Вълците" ухапаха Арсенал в края и оставиха Сити в битката за титлата (ВИДЕО)

Лидерът във Висшата лига Арсенал преживя истински кошмар при гостуването си на последния в класирането Уулвърхемптън, завършвайки наравно 2:2