Роберто Карлос: Роналдо е номер 1, с него Португалия може да спечели Мондиала през 2018 г.

Роберто Карлос: Роналдо е номер 1, с него Португалия може да спечели Мондиала през 2018 г.

Бразилската легенда се изказа ласкаво за суперзвездата на Реал и Португалия

 Бившият защитник на Реал Мадрид Роберто Карлос изрази мнение, че нападателят на "белия балет" Кристиано Роналдо е способен да изведе Португалия до победата на Световното първенство през 2018 г. 

"Роналдо е номер 1. Той не промени много стила си на игра, но винаги е важната фигура в Реал Мадрид и националния отбор на Португалия. Всеки отбор иска такъв футболист. С него португалците могат да стигнат до още един голям международен трофей - Световното през 2018 г."

"Колкото до Неймар, то за него времето тепърва ще открива възможности. Той все още влиза в битката на Меси и Роналдо.", заяви Карлос пред L'Equipe. 

Манчестър Юнайтед удари аутсайдера Уулвърхемптън (ВИДЕО)

Манчестър Юнайтед постигна убедителна победа с 4:1 при визитата си на последния в класирането Уулвърхемптън на „Молиню“.

Впечатляващ Милан обърна Топино от 0:2 като гост (ВИДЕО)

Милан постигна впечатляващ обрат и спечели с 3:2 срещу Торино като гост.

Норвегия обяви контроли с Нидерландия и Швейцария преди Световното

Норвегия ще играе приятелски мачове с Нидерландия и Швейцария през март по време на подготовката си за Световното първенство в Северна Америка.

Мануел Нойер ще играе срещу Спортинг

Треньорът на Байерн (Мюнхен) Венсан Компани говори пред медиите преди утрешното домакинство на Спортинг (Лисабон) в Шампионската лига

Брюж уволни треньора си преди домакинството на Арсенал

Клуб Брюж уволни треньора Ники Хайен два дни преди да бъде домакин на Арсенал в Шампионската лига и го замени с бившия си мениджър хърватина Иван Леко.

Контузените в Барса се оправят

Старши треньорът на Барселона Ханзи Флик заяви, че отборът му е близо до преодоляване на проблемите с контузии, които повлияха на резултатите им през последните месеци.

Жребият е хвърлен: Вижте двойките за ФА КЪП

Жребият за третия кръг на най-стария футболен турнир в света – ФА Къп – бе изтеглен и донесе на феновете няколко интригуващи сблъсъка.

Пьотровски с първи гол след трансфера от Лудогорец (ВИДЕО)

Полският национал Якуб Пьотровски отбеляза първото си попадение с екипа на Удинезе, след като бе привлечен от Лудогорец. Това се случи при домакинското поражение с 1:2 срещу Дженоа в мач от 14-ия кръг на Серия А.

Треньорът на ПСВ хвали Диего Симеоне

Диего Симеоне беше похвален от треньора на ПСВ Айндховен Петер Бош, докато Атлетико Мадрид засилва стремежа си към автоматично класиране за елиминационните фази на Шампионската лига.