Робин Кох продължи договора си с Айнтрахт за още две години

Робин Кох продължи договора си с Айнтрахт за още две години

Бранителят подписа до 2030 година

Германският защитник Робин Кох продължи договора си с Айнтрахт Франкфурт две години, подписвайки контракт до 2030-а, съобщиха от клуба от Бундеслигата.

Кох първоначално се присъедини към тима под наем от Лийдс за сезон 2023-2024, преди след това да подпише за постоянно. Той беше свързван с трансфер в Байер Леверкузен, но реши да остане във Франкфурт, където ще може да играе и в Шампионската лига през следващия сезон.

"Често се вслушвам в интуицията си и в този случай тя ми подсказа доста рано, че е редно да продължа договора си. Айнтрахт Франкфурт беше точното място за мен преди две години и все още е. Има много неща, които все още искам да постигна", заяви бранителят.

Спортният директор Маркус Кроше добави: "Успяхме да привлечем абсолютно ключов играч, което е от основно значение. Робин е важен играч за Айнтрахт Франкфурт и има голяма роля за успешното представяне на този много млад отбор". 

Сане се сбогува с Байерн Мюнхен

Германският национал преминава в Галатасарай

Трент: Реал Мадрид е сбъдната мечта

Защитникът беше представен като играч на Реал Мадрид

Селекционерът на Полша подаде оставка след конфликта с Левандовски

Стигнах до заключението, че в тази ситуацията най-доброто решение за доброто на националния тим е да подам оставка като селекционер

Барселона е платил 1,5 млн. евро, за да прекрати договора на Клеман Ленгле

Каталунците направиха този стратегически ход, тъй като по този начин ще спестят 20 милиона евро

Българка с престижен пост във ФИФПРО Европа

Христова е президент на Асоциацията на българските футболисти (АБФ), член на Изпълнителния комитет на БФС, а също и член на Комисията на УЕФА за статута и трансферите на футболистите и за футболните агенти.

Съюзът на професионалните футболисти в Германия подаде жалба до Европейската комисия срещу ФИФА

Съюзът на професионалните футболисти в Германия обяви, че е подал жалба до Европейската комисия срещу Международната футболна федерация (ФИФА), пише агенция dpa.

Истанбул посрещна горещо Лерой Сане

Крилото на Байерн Мюнхен и на националния отбор на Германия Лерой Сане бе посрещнат топло от хиляди фенове при пристигането си в Истанбул преди подписването на договор с турския шампион Галатасарай, предаде ДПА.

Край на сагата: Родриго остава в Реал Мадрид

Бразилското дясно крило Родриго ще продължи кариерата си в Реал (Мадрид) поне до следващото лято.

Тухел: Всички играят срещу Англия като на финал

„Световното първенство не е следващата седмица“, заяви селекционерът на Англия