Родри не изключва трансфер в Реал Мадрид

Родри не изключва трансфер в Реал Мадрид

"И други футболисти са изминавали този път", каза халфът на Ман Сити

Халфът Родри не изключва трансфер в испанския футболен гранд Реал Мадрид през 2027, когато изтича договорът му с английския Манчестър Сити. Носителят на "Златната топка" за 2024 бе привлечен в отбора на Хосеп Гуардиола преди седем години от Атлетико Мадрид с трансфер на стойност 70 милиона евро.

Родри, на 29 години, каза за радио Onda Cero: "И други футболисти са изминавали този път. Не директно, но с времето. Не можеш да отказваш на най-добрите клубове в света. Бих се завърнал в родината ми някой ден, ако имам такава опция, разбира се". 

Родри, който вкара победния гол във финала на Шампионската лига през 2023, има четири титли на Англия с Манчестър Сити. Той призна, че към този момент не води преговори с англичаните за нов договор и след края на следващия сезон.

"Имам още една цяла година. Все още не е, но ще дойде момент, в който ще трябва да седнем на масата и да поговорим", каза още испанският национал, който пропусна почти целия сезон 2024/2025 заради контузия в коляното.

Треньорът на Борац: Резултатът ни дава шанс

„Трябва да отидем в София, за да се опитаме да продължим напред“

Димитър Папазов ще се подготвя с първия отбор на Болоня

Футболистите от представителния отбор на Болоня се събират на лагер тази вечер на клубната база "Николо Гали" за началото на лятната си подготовка, което ще бъде отбелязано с официална вечеря в 19:45 часа местно време, съобщи официалният сайт на клуба

Росиниър се завърна във Франция

Бившият мениджър на Челси Лиъм Росинър има нова работа

Руди Фюлер става спортен директор на немския футбол

Руди Фьолер ще продължи работата си като спортен директор в Германския футболен съюз, съобщава Bild, позовавайки се на свои източници

Ювентус вече има нови шефове

Ювентус официално назначи Фредерик Масара на позицията директор по футболните въпроси, докато бившият капитан на отбора Джорджо Киелини поема друга роля в управлението на торинския гранд

Кейн: Всичко в мача с Мексико беше специално

„Беше невероятна вечер", каза нападателят