Роджърс преди Сити: Не сме притеснени

Роджърс преди Сити: Не сме притеснени

"Финалната линия е далече, дори след този мач има още 12 точки за печелене", каза още мениджърът на Ливърпул

Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс заяви, че тимът му не е под напрежение преди неделния сблъсък с Манчестър Сити на "Анфийлд". "Червените" имат преднина от четири точки пред "гражданите", но тимът на Мануел Пелегрини има и два мача по-малко, което прави този сблъсък изключително важен за изхода на титлата.

"Мачът е важен, няма съмнение. И двата отбора се представят страхотно през сезона, играят фантастичен футбол. Очакваме двубоя. Отборът е уверен и би трябвало да се представи фантастично", започна Роджърс на пресконференцията преди сблъсъка.

"Говори се за напрежение, но ние се вълнуваме. Радваме се на мястото, на което се намираме. През последните 20 месеца работихме здраво, за да сме на това място и ще се опитаме да се задържим на това ниво за дълго време."

"Финалната линия все още е далече. Дори след този мач ще има още доста работа да се свърши. За нас за важни трите точки в този мач. Все още имаме пет мача да изиграем, а дори и след този двубой има още 12 точки, за които да играем."

Този уикенд се почита 25-ата годишнина от трагедията на Хилсбъро, когато 96 фенове на Ливърпул намериха смъртта си по време на двубоя от ФА Къп срещу Нотингам Форест.

Всички мачове от топ петте дивизии на Англия ще започнат със седем минути закъснение в памет на жертвите. Злополучният двубой приключи в 17:06 часа /наше време/, като седемте минути са начинът да бъдат почетени загубили трагично живота си.

"Очевидно е, че ще имаме възможност да почетем трагедията на Хилсбъро. Атмосферата ще бъде страхотна. Ние помним и носим тази трагедия всеки ден: като мениджър, като футболисти, като фенове."
Белингам подкрепи Родриго

След победния гол на бразилеца за Реал (Мадрид) срещу Алавес

Барселона гледа защитник на Борусия (Дортмунд)

Бранителят е дал съгласие да премине на "Камп Ноу" през лятото

ПАОК отрече, че ще продава руснак

„Фьодор Чалов е важен играч за нашия отбор", пишат от клуба на Десподов

Манчестър Юнайтед и Борнемут спряха дъха с луд мач - 2 обрата и 8 гола (ВИДЕО)

Рекордни 40 удара към двете врати, греда, фрапантни пропуски и зрелищно 4:4

Нант продължава с опитите да намери път към спасението

"Канарчетата" вече смениха треньора си

Играл в Тотнъм и Манчестър Юнайтед подписа с Интер Маями

Испанският защитник Серхио Регилон стана съотборник на Лео Меси

Капитанът на Борусия (Мьонхенгладбах) отново е контузен

Тим Клайндинст има общо 6 минути в 3 от последните пет 5 на "жребчетата"

Мареска за Палмър: В момента той не може да играе два мача в рамките на 3 дни

„Затова целият фокус е върху Кардиф“, каза мениджърът на Челси

Манчестър Юнайтед реши за Коби Мейну

Халфът няма да бъде продаван през зимата