Роналдо се гневи: Пет мача! Това е преследване!

Роналдо се гневи: Пет мача! Това е преследване!

Португалецът не остана равнодушен към наказанието, което получи след мача с Барса

Нападателят на Реал Мадрид Кристиано Роналдо избухна срещу наказанието от 5 мача, което получи след първия мач за Суперкупата, в който столичани записаха победа с 3:1 над Барселона. „Невъзможно е да остана равнодушен в тази ситуация. Пет мача! Преувеличено е, абсурдно и се нарича – преследване! Благодаря на съотборниците и феновете за подкрепата”, написа португалецът в Instagram.

Санкцията срещу звездата на „Кралския клуб” идва след държанието му в първия двубой за Суперкупата, който се игра на „Камп Ноу” на 13 август. В него Роналдо получи втори жълт картон за симулация и бе изгонен. Афектиран от решението нападателят блъсна съдията.

Вследствие на това той ще пропусне реванша на 17 август за Суперкупата срещу Барселона, както и мачовете в Примера срещу Депортиво (20 август), Валенсия (27 август), Леванте (9 септември) и Реал Сосиедад (17 септември).

Арсенал все по-близо до защитник на Астън Вила

Английският национал съвсем скоро се очаква да смени клубната си принадлежност

Ювентус пред раздяла с двама вратари

“Бианконерите” напът да останат без резервен страж

Съотборник на Груев отива в Уест Хем

Лийдс изпраща нападателя под наем при “чуковете”

 Астън Вила обяви две нови дефанзивни попълнения

Английският футболен клуб Астън Вила обяви две нови дефанзивни попълнения - вратаря Зион Сузуки и централния защитник Матео Руджери.

Кариерата на Джамал Мусиала не е поставена под риск

Кариерата на полузащитника Джамал Мусиала не е поставена под риск, съобщиха от Байерн Мюнхен за ДПА.

Монако разтрогна договора си с Пол Погба

Футболният Монако и халфът на тима Пол Погба разтрогнаха договора помежду им по взаимно съгласие, съобщиха от клуба.