Съдят Реал Мадрид заради ВИП бар на "Бернабеу"

Съдят Реал Мадрид заради ВИП бар на "Бернабеу"

От Реал Мадрид не са коментирали публично заведеното дело

Компания съди Реал Мадрид за 17 милиона евро заради луксозен ВИП бар, който все още не е отворен на стадион „Сантяго Бернабеу“.

Компанията Anastasia Gourmet е предприела съдебно дело срещу испанския гранд. Представителите на формата имат претенции, че са сключили договор да управляват луксозния SkyBar в наскоро реновирания „Сантяго Бернабеу“, но зоната за все още не е отворена.

В документите, подкрепящи техните искания, се твърди, че им е отказан достъп до SkyBar от септември и им е било разрешено да влизат само за поддръжка. Те твърдят, че Реал е прекратил "договора за наем" и иска помещенията да бъдат предадени от фирмата безвъзмездно.

Компанията обаче има дългове към доставчици, включително популярни марки напитки, и може да фалира, ако не успее да възстанови поне част от 4 милиона евро, които е инвестирала в залата.

SkyBar е проектиран да бъде ексклузивно пространство, което може да се превърне в нощен клуб след последния съдийски сигнал на мачовете. Сепаретата в бара могат да се наемат, като цените варират от 2000 евро до 3000 евро.

От Реал Мадрид не са коментирали публично заведеното дело.

Тимът се изправя срещу Леганес в Ла Лига този уикенд (неделя, 24 ноември, от 19:30 часа), а през следващата седмица предстои мач от Шампионската лига срещу Ливърпул (сряда, 27 ноември, 22:00 часа).

Тотнъм не се отказва от Еберечи Езе

Преговорите между двата тима се задълбочават

Галатасарай се прицели във вратаря на Португалия

Турският гранд пред отказване за Едерсон

Уулвс привлече най-бързия играч в Серия А

Подсилване в защита за “вълците”

Луукман се завърна в тренировките на Аталанта

Нигериецът по всяка вероятност ще остане в тима

Официално: Новият капитан на Тотнъм преподписа с тима

Ключов “трансфер” за “шпорите”

Рашфорд с първо открито интервю за Барселона

Англичанинът говори и за времето си в Манчестър Юнайтед

Рома не приема “не” в преговорите за Санчо

“Вълците” с огромно желание за крилото

Нюкасъл се спря на любопитен нападател

“Свраките” продължават търсенето на нов голаджия

ПСВ Айндховен води преговори за талант от Байерн

ПСВ Айндховен се интересува от трансфера на халфа на Байерн Паул Ванер, съобщава Kicker.