Сагата приключи! Де Хеа подписа нов договор с Юнайтед!

Сагата приключи! Де Хеа подписа нов договор с Юнайтед!

Испанецът остава минимум още четири години на "Олд Трафорд", взима между 350 и 375 хол. паунда на седмица

Стражът на Манчестър Юнайтед Давид Де Хеа най-сетне официално подписа своя нов договор с клуба след дълго проточили се преговори между двете страни. Новото споразумение е за 4+1 години, което означава, че испанецът ще остане на "Олд Трафорд" минимум до юни 2023 година. До момента 28-годишният Де Хеа, който бе привлечен през 2011 година, има 367 мача за "червените дяволи".

Според медиите на Острова Де Хеа ще получава между 350 и 375 хиляди паунда на седмица, което ще го превърне в най-високоплатения вратар в света.

"За мен бе привилегия да прекарам осем години в този велик клуб и е изключителна чест да получа възможността да продължа кариерата си в Манчестър Юнайтед. Когато дойдох, не можех да си представя, че ще изиграя над 350 мача за този клуб. Сега бъдещето ми е ясно. Всичко, което искам, е да помогна на отбора да постигне това, което вярвам, че може, и да печелим отново трофеи заедно", заяви Де Хеа.

"Доволен съм, че Давид обвърза своето дългосрочно бъдеще с клуба. През последните години той се доказа като един най-добрите в света и е съществена част от нашите планове, с които искаме да върнем Манчестър Юнайтед на мястото, което му принадлежи", коментира мениджърът на "червените дяволи" Оле Гунар Солскяер.

Тиери Анри разкритикува Барселона след отпадането от ШЛ

Бившият играч на Барселона Тиери Анри ще трябва да почака още, преди да види каталунския клуб да печели отново Шампионската лига

Флик: Разочаровани сме

Старши треньорът на Барселона Ханзи Флик призна разочарованието в отбора си след отпадането на четвъртфиналите в Шампионската лига

Мусо за претенциите на Барселона: Това не може да е дузпа

Вратарят на Атлетико Мадрид - Хуан Мусо смята, че е било правилно да не се отсъди дузпа след сблъсъка му с халфа на Барселона - Фермин Лопес във втория мач от четвъртфиналите на Шампионската лига (1:2)

Капитанът на Барселона беснее: Ограбиха ни!

Нападателят на Барселона Рафиня не бе доволен от съдийството в реванша срещу Атлетико Мадрид, в който тимът на Диего Симеоне загуби с 1:2, но с общ резултат 3:2 елиминира каталунците и си осигури полуфинал в Шампионската лига

ПСЖ би Ливърпул с 2:0 и на "Анфийлд" за място на 1/2-финалите (ВИДЕО)

Френският шампион отново наниза два гола на "мърсисайдци"

Барселона спечели втората битка с Атлетико Мадрид, но изгуби войната (ВИДЕО)

Каталунците отново играха с човек по-малко