Съндърланд изненада, взе Адам Джонсън

Съндърланд изненада, взе Адам Джонсън

Крилото на Манчестър Сити Адам Джонсън изненадващо бе трансфериран в Съндърланд. Според информациите сделката е на стойност 12 милиона паунда, а договорът на играча с "черните котки" е за следващите 4 години

Крилото на Манчестър Сити Адам Джонсън изненадващо бе трансфериран в Съндърланд. Според информациите сделката е на стойност 12 милиона паунда, а договорът на играча с "черните котки" е за следващите 4 години. 
 
"Искахме да подобрим отбора като привлечем силни футболисти и в лицето на Адам определено се справихме добре. Той е изключително техничен играч и съм уверен, че ще радва феновете ни с изявите си. Много съм щастлив, че вече е при нас", заяви по този повод мениджърът Мартин О`Нийл.
 

Джонсън също е доволен от този трансфер, тъй като през миналия сезон той не получаваше много шансове за изява на "Итихад" и затова предпочете да потърси ново предизвикателство. 

СЛЕД МНОГО БИТКА: Левски - АЕК 0:0 (ВИДЕО)

Всичко ще се реши в Атина

Откриха труп на стадиона на английски отбор

Представителят на Чемпиъншип - Чарлтън Атлетик, потвърди с официално съобщение, че на стадион "Дъ Вали", където отборът играе домакинските си мачове, е било открито тяло на починал човек

Мусиала обясни на какво се дължат проблемите му

Звездата на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала излезе с официална позиция, след като във втори пореден мач колабира на терена

Родри: Барселона беше първият ми избор

Най-новото попълнение на Барселона Родри веднага беше представен пред местните медии след обявяването на трансфера си от Манчестър Сити

Притеснително: Мусиала колабира във втори пореден мач на Байерн (ВИДЕО)

Притесненията около състоянието на футболиста на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала нарастват

НА ЖИВО: Левски - АЕК 0:0, греда за гостите (ВИДЕО)

Следете тук развитието на мача