Сър Алекс: Няма проблем с Бербатов, той е добре

Сър Алекс: Няма проблем с Бербатов, той е добре

Шотландският наставник призова феновете на Юнайтед да забравят за Уесли Снайдер

Старши треньорът на Манчестър Юнайтед разкри своите планове и идеи преди новия сезон в английската Висша лига на пресконференция и заяви, че няма никакъв проблем с българският нападател Димитър Бербатов.

Обсъждайки богатия избор за атаката на „червените дяволи” шотландецът побърза да заяви, че не е в конфликт с Бербо, който цяло лято е свързван с напускане на „Олд Трафорд”, докато самият българин изрази желание да остане в Манчестър и да покаже още от класата си за тима.

Според медиите в Англия деветката на Юнайтед бил изключително разочарован от решението на своя наставник да не го включи дори в групата за финала на Шампионската лига срещу Барселона, но в България юношата на Пирин Благоевград заяви, че тези неща са нормални във футбола и той приема този избор на Фъргюсън за нещо нормално, макар да е имал огромно желание да бъде гордостта на България в големия мач срещу каталунците, загубен злополучно от англичаните с 1:3.

„Димитър е добре. Няма проблем с него. Той тренира много здраво от началото на лятнтат аподготовка. Беше разочарован, че не попадна в състава за финала на Шампионската лига, но аз също бях разочарован да му го съобщя преди двубоя. Това е проблемът в днешния футбол. Стигаш до големите мачове и трябва да разочароваш не само един играч, правиш това с 6-7 от своите футболисти.”.

На същата пресконференция наставникът каза на феновете на Юнайтед просто да забравят за привличането на Уесли Снайдер от Интер. Според него е много малко вероятно холандският плеймейкър да премине на „Олд Трафорд” и заяви, че би бил много щастлив, ако започне сезона в Премиършип още утре с футболистите, с които разполага в момента.
Кристиано Роналдо: Започваме Мондиал 2026 с големи надежди

Капитанът на Португалия е настроен позитивно преди старта на Световното първенство

Мбапе със заявка за трофея от Мондиал 2026

Звездата на Франция постави отборен успех пред личните си постижения на световното

ПСЖ вади €130 млн. за национали на Португалия и Нидерландия

Реал Мадрид и Манчестър Юнайтед също проявяват интерес към Матеуш Фернандеш

Нападател на Босна и Херцеговина: Не е проблем, че ни считат за аутсайдер

„Направихме нещо голямо и всички знаят кои сме“, заяви Ермедин Демирович

Официално: Балов подписа с Цървена звезда

Крилото ще започне подготовка с новия си клуб в понеделник

Капитанът на Севиля напуска след седем години в отбора

Испанския футболен клуб Севиля съобщи, че капитанът Неманя Гудел ще напусне след изтичането на договора си в края на месеца.