Сари не прие резултата срещу Ювентус

Сари не прие резултата срещу Ювентус

"Беше трудно да атакуваме отбор, който стои затворен", заяви той

Старши треньорът на Лацио Маурицио Сари беше разочарован след тежката загуба с 0:3 от Ювентус. Според него резултатът не е справедлив, а решаващ за поражението се е оказал първия гол на Мойс Кийн.

“Първият гол се оказа решаващ. Преди това не поемахме никакви рискове и контролирахме мача. Ювентус не ни затрудняваше с дългите пасове, но бяхме наказани, когато загубихме една топка в собствената си половина. Беше сложно да атакуваме отбор, който стои пред наказателното си поле, без централен нападател. Не казвам, че победата на домакините е незаслужена, но 3:0 е прекалено суров резултат”, коментира Сари.

“Знаех, че ако поведе, Ювентус ще се дръпне още по-назад. Имах колебания единствено с кои нападатели ще започнат, но като цяло не ни изненадаха с нищо. Щом сме в топ 4, значи се справяме добре. Факт е, че когато ни липсват някои важни футболисти, това е по-голям проблем, отколкото ако се случи на другите отбори в челото”, призна опитният специалист.

 

Алонсо към футболистите: Който не се раздава максимално, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид

Основен защитник се върна в строя на Ювентус

Игор Тудор взе решение Бремер да пътува със съотборниците си за Световното клубно първенство

Манчестър Юнайтед няма да се разделя със Зиркзее

Расмус Хойлунд обаче ще бъде продаден

Енцо Мареска потвърди, че Челси търси нападатели

Гитънс остава основен приоритет за Челси

Заглавията на Острова: Арсенал се отказва от Гьокереш?

Реал Мадрид отново иска ключов играч на Ливърпул

Манчестър Юнайтед преговаря за Юго Екитике

Английският Манчестър Юнайтед е започнал преговори с представители на нападателя на Айнтрахт Франкфурт Юго Екитике, като Ливърпул и Челси също са в надпреварата за подписа на футболиста.

 Гарначо май не иска да си тръгва от Ман Юнайтед

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Алехандро Гарначо е взел решение относно бъдещето си на фона на интереса от страна на Байер Леверкузен.

 Рашфорд иска в Барселона

Нападателят на Манчестър Юнайтед Маркъс Рашфорд се надява да се присъедини към Барселона.

Палмейрас и Порто не излъчиха победител в Ню Джърси (ВИДЕО)

Второ нулево реми в Група “А” на Мондиала