Сашо Тонев поднови пълноценни тренировки след контузия

Сашо Тонев поднови пълноценни тренировки след контузия

Българското крило получи разкъсване на мускулни влакна на лявото бедро на тренировка през август

Българското крило Александър Тонев поднови днес пълноценни тренировки, след като получи мускулна контузия преди мача на клубния си отбор Кротоне с Милан и тази травма го извади от Световните квалификации.

Тонев получи разкъсване на мускулни влакна на лявото бедро на тренировка в седмицата след 20-и август и прави интензивна рехабилитация.

Едва днес той направи пълноценно занимание с резерви и други възстановяващи се от контузии играчи на стадиона на Кротоне.

Заради тази травма националният селекционер Петър Хубчев взе решение да извади Тонев от групата на националния отбор за мачовете с Швеция и Холандия.

Самият футболист обяснил точно, че вероятно ще започне да тренира в дните около втория мач, но Хубчев предпочел да не рискува здравето му и го остави в Италия за рехабилитация. В 3-ия кръг на италианското калчо Кротоне гостува на Каляри на 10-и септември.

OФИЦИАЛНО: Грийлиш се оперира и сезонът му приключи

Полузащитникът на футболния Евертън Джак Грийлиш претърпя операция на крака, с което сезонът му приключва

Шок в Португалия: Моуриньо напуска Бенфика и поема националния отбор

Жозе Моуриньо е на крачка от това да реализира една от най-големите си професионални цели - да застане начело на националния отбор на Португалия

Адетокунбо е новият акционер в Челси

Голямата звезда на Милуоки Бъкс в НБА, Янис Адетокунбо, обяви през социалните си мрежи, че влиза в акционерната структура на женския отбор на Челси

Деле Али пак го загази - натрупа огромни загуби на покер

Нови тревоги тегнат над бившата звезда на Тотнъм и Англия – Деле Али

Рома вече е на ръба на топ 4 след комфортно 2:0 над Каляри (ВИДЕО)

Рома победи с 2:0 Каляри в двубой от 24-ия кръг на Серия А, игран на "Олимпико"

Росиниър не е притеснен от психологическото състояние на Челси

Мениджърът на Челси Лиъм Росиниър похвали психическата устойчивост на играчите си за постигнатата серия от победи, след като пое поста през миналия месец