Сасуоло и Торино завъртяха равенство (ВИДЕО)

Сасуоло и Торино завъртяха равенство (ВИДЕО)

Двата тима не се победиха

Сасуоло и Торино не успяха да се победят в двубой от 24-ия кръг на Серия А, завършил 1:1. Точен за домакините бе Андреа Пинамонти, а за гостите – Дуван Сапата. С това равенство „неровердите“ събраха 20 точки и се изкачиха на 16-ото място във временното класиране, докато „биковете“ са 10-и с 33 точки.

Мачът на „Мапей“ започна по страхотен начин, като домакините поведоха още в 5-ата минута, когато Маркус Педерсен направи прехвърлящо подаване, с което намери Андреа Пинамонти в наказателното поле, където той от десетина метра я прати в мрежата на торинци.

Само 4 минути след това „биковете“ изравниха. Раул Беланова намери добре непокрития в наказателното поле Дуван Сапата и колумбиецът преодоля Андреа Консили.

След вихреното начало, двата отбора рязко дръпнаха ръчната и започнаха да действат на сигурно, заради което и чистите голови положения пред двете врати рязко спаднаха.

В 81-ата минута домакините имаха шанс да решат срещата в своя полза, но Ваня Милинкович-Савич се отличи със страхотно спасяване при удар на Арманд Льорианте.

Сасуоло имаше още едно добро положение до края на мача, но удар на Грегоар Дефрел от дистанция в 90-ата минута не намери очертанията на вратата.

ПСЖ официално представи Феран Торес

Пари Сен Жермен привлече Феран Торес от Барселона, обявиха официално от клуба

Осимен коментира слуховете за Арсенал

Нападателят на Галатасарасай Виктор Осимен даде кратък коментар относно появилите се слухове в последните ден или два за евентуален негов трансфер в Арсенал

Барселона се разбра със Сити, плаща 70 милиона за Родри

Барселона е постигнала споразумение за халфа на Манчестър Сити Родри, според журналиста Матео Морето

Мбапе: Целта тази година е да спечелим титлата

27-годишният нападател на Реал Мадрид Килиан Мбапе очерта целите на отбора за сезон 2026/27

Суперкомпютър каза, че Арсенал ще защити титлата си

Въпреки че Астън Вила продаде Морган Роджърс на Челси за британски трансферен рекорд от 117 милиона паунда и се раздели с Юри Тилеманс, който премина в Манчестър Юнайтед, отборът на Унай Емери е петият фаворит с 4,8%.

Ал-Кадисия и Манчестър Сити са близо до сделка за Рeйндерс

Ал-Кадисия и Манчестър Сити са близо до финализиране на сделката за халфа Тиджани Рeйндерс със саудитския клуб, според журналиста Фабрицио Романо