Сент Етиен изхвърли ПСЖ от Купата на Франция (ВИДЕО)

Сент Етиен изхвърли ПСЖ от Купата на Франция (ВИДЕО)

Отборът на Сент Етиен се класира за полуфиналите в турнира за Купата на Франция, след като късно снощи се наложи след изпълнение на дузпа над ПСЖ

Отборът на Сент Етиен се класира за полуфиналите в турнира за Купата на Франция, след като късно снощи се наложи след изпълнение на дузпа над ПСЖ. В редовното време мачът завърши при нулево равенство, а в продълженията двата тима също не си вкараха голове.

 
При дузпите нервите на "зелените" се оказаха по-здрави и те надделяха с 5:3, като пропуск от бялата точка за "принцовете" направи най-скъпият бранител в историята Тиаго Силва. 
 
Пари Сен Жермен може да се сърди само на себе си за поражението, като пропиля невероятни положения, и в редовните 90 и в допълнителните 30 минути. Златан Ибрахимович, Езекил Лавеци, Жереми Менез и неговата смята Нене имаха невероятни положения пред вратата на „зелените“, които пропуснаха, или бяха блокирани от Руфие. Брандао и Аубамеянг тормозеха отбраната на ПСЖ, и също имаха шанс да решат всичко още в редовното време на мача, но и Душе се справяше отлично в рамката си.
 
Това бе 12 пореден мач за Сент Етиен без загуба, а „зелените“ спечелиха още първия си мач за Купата на Лигата този сезон отново с дузпи, срещу Лориен, а след това по пътя си отстраниха и Сошо с 3:0.
 
Останалите четвъртфинали са в сряда и четвъртък – Монпелие – Ница, Бастия – Лил и Рен – Троа. Полуфиналите са на 15 и 16 януари, а двойките ще бъдат определени след изиграването на всички четвъртфинали. 
Рома вече е на ръба на топ 4 след комфортно 2:0 над Каляри (ВИДЕО)

Рома победи с 2:0 Каляри в двубой от 24-ия кръг на Серия А, игран на "Олимпико"

Росиниър не е притеснен от психологическото състояние на Челси

Мениджърът на Челси Лиъм Росиниър похвали психическата устойчивост на играчите си за постигнатата серия от победи, след като пое поста през миналия месец

Илия Груев е номиниран за Играч на кръга във Висшата лига

Българският национал Илия Груев получи голямо признание в Англия

Директор на Рома: Крайно време е за новите договори на Пелегрини и Дибала

Спортният директор на Рома Рики Масара призна, че е дошъл моментът за окончателни решения относно новите договори на Пауло Дибала и останалите играчи с изтичащи контракти, като в същото време отново коментира и присъствието на клубната легенда Франческо Тоти

Карабельов пред трансфер в родния клуб на Ибрахимович

Според информация на Sportbladet, Малмьо работи по привличането на българския полузащитник Янис Карабельов

Аталанта продължи победната серия с 2:1 над Кремонезе (ВИДЕО)

Отборът на Аталанта продължи подема си в Серия "А" със своята домакинска победа над Кремонезе с 2:1 в предпоследния мач от 24-тия кръг на италианския елит