Сензация! Специалния е пред завръщане във Висшата лига

Сензация! Специалния е пред завръщане във Висшата лига

Той е гласен за следващ мениджър на Евертън

Жозе Моуриньо е сериозен кандидат да заеме поста на мениджъра Шон Дайш в Евертън, ако Дан Фридкин завърши успешно закупуването на „карамелите“, твърди Football Insider. 59-годишният американски бизнесмен вече постигна споразумение с настоящия собственик Фархад Мошири за закупуването на неговия дял от 94,1 процента в клуба.

61-годишният Моуриньо пое турския Фенербахе едва през лятото, но португалецът е готов да се завърне във Висшата лига, която е печелил три пъти в своята кариера.

Фридкин и Моуриньо са работили заедно и преди, когато Специалния беше начело в Рома от лятото на 2021-а до януари тази година, когато беше уволнен. С „вълците“ той спечели Лигата на конференциите през 2022-а година.

В същото време, поста на 53-годишният Шон Дайш в Евертън е под въпрос, след като тимът записа само една победа от началото на сезона миналия уикенд. Football Insider пише още, че Фридкин, който също е собственик на Рома, е обявил на обкръжението си, че не смята Дайш за правилния мениджър, който да изведе „карамелите“ на новия им стадион. Договорът на бившия наставник на Бърнли изтича в края на сезона и от „Гудисън Парк“ не очакват той да бъде продължен. С 34% коефициент на победа, Дайш е най-малко успешният мениджър на Евертън с 24 победи, 17 равенства и 30 поражения.

Джаксън е дал “зелена светлина” на Нюкасъл

Нападателят има желанието да премине при “свраките”

Хари Магуайър с оптимистични мисли за новия сезон

“Искаме да сме успешни”, заяви защитник на Манчестър Юнайтед

Напрежение в ПСЖ, Донарума изваден от състава

Луис Енрике няма да ползва вратаря за Суперкупата на Европа

Титла? Юнайтед с по-голям шанс да изпадне

Ливърпул е големият фаворит

Стоилов плаши Моуриньо с рекорд

Фенербахче гостува в Измир през уикенда

Сабах пълни стадиона за Левски

Половината места вече са продадени

Украинец от Рома става съотборник на Илия Груев

Английският Лийдс проучва ситуацията около нападателя на Рома Артьом Добвик и планира за изпрати оферта за украинеца, съобщава италианският вестник Gazzetta dello Sport.

Тежка контузия за защитник на Борусия Д

Защитникът на Борусия Дортмунд Никлас Зюле вероятно е скъсал мускул на прасеца по време на приятелския двубой на германския тим срещу Ювентус в неделя в Дортмунд.

Тотнъм иска крило на Манчестър Сити

Тотнъм е започнал преговори с Манчестър Сити за трансфер на крилото Савиньо, съобщава информационната агенция PA.