Сензация за ФА Къп, Уест Хем е аут (ВИДЕО)

Фенове на "чуковете" бесни на Бенрама

Сензацията е факт - Бристол Сити изхвърли Уест Хем от турнира за ФА Къп след успех с 1:0. Единственият гол в двубоя от 3 кръг реализира Томи Конуей още в 3-ата минута. 21-годишният футболист се възползва от слабо връщане на Константинос Мавропанос, което обаче не стигна да Лукас Фабиански, а играчът на домакините успя да го пресече, да преодолее вратаря и на празна врата да се разпише.

Феновете на гостите от Лондон се вбесиха на друга глупост, дело на играч на "чуковете". В 51-ата минута Саид Бенрама изрита в гърдите Джо Уилямс, докато бе паднал на земята и получи директен червен картон. По всичко изглежда, че това е последният мач за алжиреца, който е желан от Лион и Марсилия.

Ситуацията и без това бе усложнена за мениджъра на Уест Хем Дейвид Мойс, който не можеше да разчита на основни играчи като Мохамед Кудус, Лукас Пакета и Джаръд Боуен.