Серхио Рамос носи успех на Барса (ВИДЕО)

Серхио Рамос носи успех на Барса (ВИДЕО)

Бившият капитан на Реал антигерой в Каталуния

Серхио Рамос се превърна в големия антигерой за Севиля при минималното поражение с 0:1 от Барселона в Каталуния в двубой от 8 кръг на Ла Лига. Централният бранител си заби нелеп автогол четвърт час преди края, когато центриране отдясно на атаката на домакините изненада бившия капитан на Реал Мадрид.

За легендарния играч това бе трети автогол в своята кариера за първенство, след като предишните два бяха с екипа на "белия балет" именно срещу Севиля.

Двубоят на олимпийския стадион в Барселона стартира повече от интригуващо, след като носителят на Лига Европа създаде куп положения пред вратата на Марк-Андре тер Щеген, но някак каталунците оцеляха.

В 21-ата минута хубав пробив на Кансело намери непокрития Жоао Феликс, който останал очи в очи с Ориан Ниланд стреля в напречната греда. 

Последваха атаки и към двете врати, но гол до почивката така и не падна. 

През втората част ситуацията не се промени особено. В 57-ата минута Гави бе близо да се разпише, засичайки с глава центриране на Гюндоган от корнер.

Роберт Левандовски също не съумя да се разпише, за да дойде 76-ата минута, когато бившият капитан на Реал Серхио Рамос бе хванат в крачка и прати в собствената си врата. С успеха Барса се изкачи на върха с 20 точки, изпреварвайки с една изненадващият лидер Жирона. 

Официално: Фенербахче назначи треньор за четвърти път

Фенербахче назначи 65-годишния Исмаил Картал с договор за един сезон

Разкритие: Реал (Мадрид) се разбра с капитана на Челси

Жозе Моуриньо настоява за трансфера на Енцо Фернандес

Голям скандал с бивш шеф на футбола в Северна Македония

Илчо Горгиоски е бил задържан днес в рамките на разследване, присвоени са милиони

Ибрахима Конате преминава в Реал Мадрид

Ибрахима Конате се присъединява към Реал Мадрид от новото първенство, съобщават от испанския клуб в четвъртък.

Ливърпул плаща откупната клауза от 40 млн. зa Виктор Муньос на Осасуна

Ливърпул е много близо до трансфер на испанския национал от Осасуна Виктор Муньос, след като ще плати откупната му клауза от 40 милиона евро, твърди агенция АНСА.

Англия сломи Хърватия в голово шоу за победоносно начало (ВИДЕО)

Хари Кейн доказа лидерската си роля и се намести в битката за голмайсторския приз