Шалке 04 продава стадиона си

Шалке 04 продава стадиона си

Вижте при какви условия

Шалке 04, който изпитва сериозни финансови проблеми, обмисля да продаде своя клубен стадион при евентуално изпадане в трета дивизия на Германия.

"Както вече беше съобщено няколко пъти през последните месеци, клубът проучва няколко варианта при различни сценарии. Нищо не се е променило в това отношение", заявиха от Шалке 04.

Вестник Билд пише в сряда, че клубът от Гелзенкирхен може да изкара сериозна сума пари от продажбата на 60-хилядния си стадион и прилежащите му площи.

"Сините" изпаднаха за втори път от елита за последните три години през сезон 2022-23. В момента се намират на 14-та позиция във втора дивизия, на само две точки над опасната зона. 

Бившият носител на купата на УЕФА Шалке 04 ще трябва да изготви нов финансов план, независимо дали запази мястото си във второто ниво на футбола в Германия, категорични са специалисти.

Тотнъм не се отказва от Еберечи Езе

Преговорите между двата тима се задълбочават

Галатасарай се прицели във вратаря на Португалия

Турският гранд пред отказване за Едерсон

Уулвс привлече най-бързия играч в Серия А

Подсилване в защита за “вълците”

Луукман се завърна в тренировките на Аталанта

Нигериецът по всяка вероятност ще остане в тима

Официално: Новият капитан на Тотнъм преподписа с тима

Ключов “трансфер” за “шпорите”

Рашфорд с първо открито интервю за Барселона

Англичанинът говори и за времето си в Манчестър Юнайтед

Рома не приема “не” в преговорите за Санчо

“Вълците” с огромно желание за крилото

Нюкасъл се спря на любопитен нападател

“Свраките” продължават търсенето на нов голаджия

ПСВ Айндховен води преговори за талант от Байерн

ПСВ Айндховен се интересува от трансфера на халфа на Байерн Паул Ванер, съобщава Kicker.