Шави: Няма по-добър тим от Барса

Шави: Няма по-добър тим от Барса

Може би в момента не сме на топ ниво, но все още стоим много високи, най-високо

Плеймейкърът на испанския колос Барселона Шави Ернандес обяви, че според него в света все още няма по-добър отбор от каталунците. Припомняме, че през миналия сезон германският Байерн (Мюнхен) отнесе каталунците в полуфиналите на Шампионската лига, след което завоюва и требъл. 
 
„Може би в момента не сме на топ ниво, но все още стоим много високи, най-високо. Може да бъдем отлични, но засега сме добри. Смятам, че трябва да работим, за да стигнем отново познатото си ниво. Но ако си зададем въпроса има ли по-добър от Барселона, осъзнаваме, че няма такъв тим“, заяви Шави пред испанските медии.
 
Възходът на Парма продължава

Бенедичак е герой за пармалатите в Пиза

Германия уреди контрола за март

Бундестима среща Швейцария

Салах е център на внимание в Ливърпул

Нападателят даде силно интервю през уикенда

Ливърпул се прицели към 19-годишен нападател на РБ Лайпциг

Английският футболен гранд Ливърпул се е прицелил към нападателя на РБ Лайпциг - Ян Диоманде, съобщи ESPN.

Десподов преди мача на ПАОК в Разград: Познавам съперника много добре

Петкратният футболист номер 1 на България Кирил Десподов през новата седмица ще има особена роля за гръцките медии, тъй като тимът му ПАОК (Солун) в четвъртък ще гостува на Лудогорец (Разград) в шестия кръг на турнира на УЕФА Лига Европа.

Мохамед Салах аут от групата на Ливърпул за Шампионската лига

Мохамед Салах няма да бъде в разширения състав на Ливърпул за мача с Интер Милано в Шампионската лига, който ще се играе във вторник, твърди радио "Монте Карло".

Конте: Играчите ми заслужават комплименти

Старши треньорът на Наполи Антонио Конте похвали своите играчи за себераздаването при победата с 2:1 над Ювентус в 14-ия мач от Серия А.

Ръководството на Реал Мадрид е провело среща за бъдещето на треньора Шаби Алонсо

Ръководството на Реал Мадрид е провело дълга среща веднага след поражението на столичани с 0:2 у дома срещу Селта Виго в неделя вечерта в двубой от Примера дивисион.

Мениджърът на Тотнъм засипа с похвали Краси Балъков

Българският финансист Кирил Евтимов присъства на мача от Висшата лига между Тотнъм и Брентфорд в Лондон.