ШОК В БРЕМЕН: Опашкар удари Вердер в последната минута (ВИДЕО)

ШОК В БРЕМЕН: Опашкар удари Вердер в последната минута (ВИДЕО)

Отборът на Илия Груев загуби от Падерборн с 0:1

Вердер (Бремен) допусна изненадваща загуба от последния в класирането отбор на Падерборн 07. 

Домакините отстъпиха с 0:1 в мач от XIV кръг на Бундеслигата и остават само на 2 точки от опасната зона. 

Момчетата на Флориан Коофелт, в чийто щаб е и българинът Илия Груев, имат само с един успех в последните 10 шампионатни срещи и не показаха нищо стойностно в двубоя.

Той бе решен в последната минута на редовното време, когато Свен Михел вкара, възползвайки се от рикошет. 

Така новаците в германския елит записаха едва втори успех от началото на сезона и вече има 8 точки, благодарение на които изпревари Кьолн, за да заеме предпоследното място.
ОФИЦИАЛНО: Юелси се раздели с Енцо Мареска

Мениджърът на Челси Енцо Мареска бе освободен от поста си, съобщиха официално от клуба.

БОМБА: Енцо Мареска аут от Челси

Наставникът на Челси Енцо Мареска се разделя със "сините", съобщава Фабрицио Романо.

Брахим Диас преподписва с Реал Мадрид до 2030 г.

Реал Мадрид постигна споразумение за удължаване на договора с халфа Брахим Диас, съобщава журналистът на Cadena SER Антон Меана.

Илия Груев срещу Ливърпул и с шанс да подобри рекорд на Бербатов

Футболната 2026 година във Висшата лига започва ударно с четири интригуващи мача, един от които с българско участие.

Халф на Ливърпул впечатли Арне Слот

"Едно от неговите основни качества е, че той винаги иска да играе с топката"

Ювентус обмисля нов договор за Спалети

Бившият селекционер на Италия има контракт до края на сезона