ШОКИРАЩО: Мудрик и Мадуеке се събличали в коридора на съблекалните

ШОКИРАЩО: Мудрик и Мадуеке се събличали в коридора на съблекалните

Вижте причината

Греъм Потър вече не е треньор на Челси, но продължжават да излизат шокиращи подробности от 7-месечния му престой на "Стамфорд Бридж". Последната разкрива как 100-милионната покупка на Потър през зимата Михайло Мудрик, е бил принуден да се съблича в коридора на клубната база на "сините".

The Athletic посочва и причината - след възстановяването на контузените играчи, в тренировката на Челси участвали между 33 и 40 футболисти! В положението на Мудрик бил и друг от привлечените в началото на тази година Нони Мадуеке.
 
"Поради големия брой играчи в тренировъчния център на Челси, съблекалните трябваше да бъдат ремонтирани. Докато завърши реконструкцията, някои футболисти трябваше да се преобличат в коридора, тъй като нямаше достатъчно място в съблекалнята. Сред тях бяха Михайло Мудрик и Нони Мадуеке. По същата причина някои седяха на пода, когато в съблекалнята влизаше Греъм Потър или някой от ръководството на клуба.
 
Създалата се ситуация се отрази и на тренировъчния процес. На едно от последните занимания на Потър в Челси, на единия терен играеха 11 на 11, а на съседния - 9 на 9", пише още Дъ Атлетик.
Илия Груев: Лийдс е на прав път

„Смятам, че скоро нещата ще се обърнат в наша полза"

Брюж разпиля Монако с 4:1 в Шампионска лига (ВИДЕО)

Белгийският тим пропусна още по-категорична победа

Леверкузен се спаси от крах в Дания (ВИДЕО)

Късен гол за 2:2 в Копенхаген

Байерн загуби защитник заради контузия

Йосиш Станишич ще е аут до октомври

НА ЖИВО: Нюкасъл - Барселона 0:0

Ямал отново е аут от сметките на Флик

Официално: Моуриньо се завърна в Бенфика

„Искам да благодаря за доверието“, заяви Жозе при представянето си

Национал на България пред завръщане в игра

Виктор Попов вече тренира с Корона

На Острова: Уест Хям сменя Греъм Потър с Франк Лампард

Ръководството на „чуковете“ проучва тази възможност след слабото начало на сезона

Прогноза: Ударно начало на Сити в Шампионска лига

"Гражданите" приемат шампиона на Серия А