Шокиращо: Реал Мадрид направи само две нарушения срещу Атлетико

Шокиращо: Реал Мадрид направи само две нарушения срещу Атлетико
Източник: БГНЕС

Отборът на Реал Мадрид е извършил само две нарушения в дербито срещу Атлетико Мадрид, отбелязва сайтът на Ла Лига

В същото време „дюшекчиите“ са завършили мача с 15 нарушения.

Любопитното е, че и двата фала донесоха картони на „кралете“. При първия в 63-ата минута Тиаго Питарх наруши правилата, задържайки с ръце откъсващия се Молина и получи жълт картон, а при втория в 77-ата минута Феде Валверде беше изгонен, след като срита отзад Алекс Баена.