Шоу отново тренира с Юнайтед

Шоу отново тренира с Юнайтед

Бранителят пред завръщане в игра

Левият бек на Манчестър Юнайтед Люк Шоу отново поднови тренировки, съобщиха от клуба. 29-годишният бранител проведе занимание със съотборниците си на базата "Карингтън" в сряда преди отпътуването на тима за Букурещ за двубоя с ФКСБ от Лига Европа.

За английския национал това бе първа тренировка на трева от декември, когато получи поредната си контузия през последните 18 месеца.

От назначаването на Рубен Аморим за мениджър на Манчестър Юнайтед Шоу е взел участие в само три мача - с Ипсуич, с Будьо/Глимт и с Евертън.

Халф на Реал хвали Ямал

Полузащитникът на Реал Мадрид Франко Мастантуоно счита, че нападателят на големия съперник Барселона - Ламин Ямал, е по-добър играч от него.

Разследват бившия агент на Гарет Бейл за изнасилване

Започнало е разследване срещу футболния агент Джонатан Барнет, след като бе обвинен в изнасилване, мъчения и трафик на хора, става ясно от документи на американски съд.

Кандидат за президент на Барса иска да покани Меси в клуба

Виктор Фонт ще опита да наследи мястото на Жоан Лапорта

Глобиха нападател на Дортмунд заради притежание на оръжие

Адейеми е разполагал с месингов бокс и електрошоков пистолет

Зидан е фаворит за нов селекционер във Франция

Очаква се той да замени Дидие Дешан след Мондиал 2026

Защитник на Реал Мадрид аут за поне две седмици

Едер Милитао е с травма

Испански национал пред раздяла с Леверкузен

Интерес към Алехандро Грималдо не липсва

Арсенал без бразилски национал до януари

Габриел се контузи в мач на националния си отбор

Погба е готов за игра

Завръща се в събота