Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Щутгарт победи като домакин Борусия (Дортмунд) с 5:1 в мач от 4-ия кръг в Бундеслигата.

За "швабите“ това е втора поредна и общо втора победа за сезона в Германия. Борусия регистрира първа загуба за сезона. Тимът има и 2 победи и 1 равенство.

Националът на Германия Дениз Ундав "взриви“ трибуните на стадиона в Щутгарт още в 4-ата минута.

В 21-ата Ермедин Демирович удвои аванса на домакините. С асистенции и за двете попадения се отличи Максимилиан Мителщад.

В 62-ата минута нещата се влошиха още повече за Борусия, след като Енцо Мийо покачи на 3:0. В 75-ата минута Серу Гираси върна един гол, но пет минути по-късно резервата Ел Билал Туре вкара за 4:1. Той се разписа само минути, след като се появи в игра.

Крайното 5:1 за Щутгарт оформи, с втория си гол в мача, Ундав в 90-ата минута. Попадението изработи Мийо. В следващия кръг на 28 септември, Щутгарт гостува на Волфсбург. Борусия приема ден по-рано Бохум.

Университатя предупреди феновете на Левски: Билетите ви ще бъдат анулирани

Университатя Крайова излезе с официално съобщение към привържениците на Левски преди реванша между двата отбора от втория квалификационен кръг на Шампионската лига

Тиаго Мота е фаворит за селекционер на Италия

Преговорите с 43-годишния специалист вече са в ход

Душан Тадич се завърна в Нидерландия

Бившият плеймейкър на Аякс се присъедини към НЕК Ниймеген

Треньорът на ЦСКА 1948: В Европа няма лесен мач, физически са по-добре от нас

„Концентрацията и спокойствието ще са решаващи“, заяви Алвеша преди реванша със Спартак Търнава

Пирло няма да поеме Италия

Андреа Пирло няма да поеме националния отбор на Италия, въпреки че доскоро назначението му се смяташе за практически сигурно

Гвардиол преподписва със Сити до 2031г.

Защитникът Йошко Гуардиол е съгласен с нов договор с Манчестър Сити, според Фабрицио Романо