Швейцария излъга Гърция (ВИДЕО)

Швейцария излъга Гърция (ВИДЕО)

Единствения гол отбеляза ветеранът Блерим Джемайли в 59-ата мин.

 Швейцария победи с 1:0 като гост в Гърция в първия си мач за 2018 година. "Кръстоносците", които се класираха за Мондиал 2018, спечелиха в Атина с 1:0. Единствения гол отбеляза ветеранът Блерим Джемайли в 59-ата минута.

 
Костас Фортунис пропусна добър шанс за елините в началото, но в хода на мача те не отправиха нито един опасен удар в очертанията на вратата, пазена от Ян Зомер.
 
В края на полувремето Брийл Емболо уцели гредата, а след час игра Джемайли бе оставен непокрит в наказателното поле и с ножичен удар вкара победното попадение за Швейцария. 

 

 

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.