Силен мач на Илиан Илиев в Кипър

Хубави новини за наш футболист, който вече втори сезон играе за отбор от екзотичен остров. Ако той продължава така, със сигурност ще получи предложение за нов договор.

Българският национал Илиан Илиев продължи със силните си изяви в Аполон. По традиция той излезе титуляр за своя тим при успеха като гост с 2:0 над лидера в кипърското първенство Апоел в Лимасол.

Илиев изпъкна с добри отигравания и проектира повечето смислени атаки на гостите. Той остана на терена до 52-рата минута, когато бе сменен, а до този момент Аполон водеше с 1:0 след гол на Кириаку в 23-тата минута. В 87-ата Питас фиксира крайния резултат.

Победата позволи на Аполон да се изкачи на четвърто място с 53 точки, на 5 от третия АЕК Ларнак, който има един мач по-малко. Третото място дава право на участие в Лига на конференциите.