Сити наказа Тевес за 2 седмици

Сити наказа Тевес за 2 седмици

Аржентинският нападател Карлос Тевес бе официално наказан за максимален период от 2 седмици от клуба си Манчестър Сити, докато "гражданите" провеждат разследване на поведението на 27-годишния футболист на мача с Байерн (Мюнхен) от Шампионската лига във вторник.

Аржентинският нападател Карлос Тевес бе официално наказан за максимален период от 2 седмици от клуба си Манчестър Сити, докато "гражданите" провеждат разследване на поведението на 27-годишния футболист на мача с Байерн (Мюнхен) от Шампионската лига във вторник. Както е известно, мениджърът на Сити Роберто Манчини обвини Тевес след срещата, че аржентинецът е отказал да влезе в игра като резерва при загубата с 0:2 от баварците на "Алианц Арена" в Мюнхен. Самият Тевес пък твърди, че не е отказал да се включи в игра, а е станало недоразумение. Той побърза да се извини на феновете след скандала, но това очевидно не е трогнало шефовете му.

От Манчестър Сити уточняват, че Тевес не само няма да бъде избиран в състава на тима за мачовете на "гражданите", но няма да има право и да тренира с отбора докато трае разследването.

Диего Симеоне: Няма напрежение

Треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне отхвърли слуховете за допълнителен натиск в опита си да спечели първия трофей от Шампионската лига

Давид Рая: Чакам този момент 14 години

Вратарят на Арсенал Давид Рая, който е един от хората с най-голяма заслуга за силния сезон на "артилеристите", обяви, че 14 години в Англия са го подготвили за предизвикателствата на този сезон

Решено е: Джон Стоунс си тръгва след 10 години в Манчестър Сити

Защитникът Джон Стоунс ще сложи край на дългогодишния си престой в Манчестър Сити след края на сезона в английската Висша лига по футбол, съобщиха от клуба

В Реал притеснени от много контузени

Реал Мадрид е обезпокоен от големия брой контузии, получени от футболистите на "белите" през последните два сезона, пише вестник Марка.

Компани: Искаме да ни наричат най-добрия отбор в Европа през следващия сезон

„Ще седя някъде на стадиона, не много далеч от моя отбор", каза треньорът на Байерн

Официално: Фенербахче остана без треньор

Доменико Тедесков вече не е наставник на турския гранд