Сити отказа 40 милиона за Балотели

Сити отказа 40 милиона за Балотели

Английският шампион Манчестър Сити е отхвърлил оферта на стойност 40 милиона паунда за нападателя си Марио Балотели от френския ПСЖ

Английският шампион Манчестър Сити е отхвърлил оферта на стойност 40 милиона паунда за нападателя си Марио Балотели от френския ПСЖ. 
 
В основата на неприетото предложение стои мениджърът на "гражданите" - Роберто Манчини, който откри Супер Марио за големия футбол, още докато беше в Интер. 
 
Италианският специалист обявил, че ако сънародникът му не остане на "Етихад", то той ще напусне поста си. В крайна сметка шефовете на Сити склонили и отхвърлили офертата на "принцовете". 
 
„Марио направи фантастично Европейско първенство. Той е само на 21 години, така че може още да подобри играта си. През лятото получихме доста оферти за него“, бе лаконичният коментар на италианският наставник на Сити.
Рома вече е на ръба на топ 4 след комфортно 2:0 над Каляри (ВИДЕО)

Рома победи с 2:0 Каляри в двубой от 24-ия кръг на Серия А, игран на "Олимпико"

Росиниър не е притеснен от психологическото състояние на Челси

Мениджърът на Челси Лиъм Росиниър похвали психическата устойчивост на играчите си за постигнатата серия от победи, след като пое поста през миналия месец

Илия Груев е номиниран за Играч на кръга във Висшата лига

Българският национал Илия Груев получи голямо признание в Англия

Директор на Рома: Крайно време е за новите договори на Пелегрини и Дибала

Спортният директор на Рома Рики Масара призна, че е дошъл моментът за окончателни решения относно новите договори на Пауло Дибала и останалите играчи с изтичащи контракти, като в същото време отново коментира и присъствието на клубната легенда Франческо Тоти

Карабельов пред трансфер в родния клуб на Ибрахимович

Според информация на Sportbladet, Малмьо работи по привличането на българския полузащитник Янис Карабельов

Аталанта продължи победната серия с 2:1 над Кремонезе (ВИДЕО)

Отборът на Аталанта продължи подема си в Серия "А" със своята домакинска победа над Кремонезе с 2:1 в предпоследния мач от 24-тия кръг на италианския елит