Сити предлага 10 млн. евро за Пепе

Сити предлага 10 млн. евро за Пепе

"Гражданите" са се прецелили в бранителя на Реал (Мадрид)

Манчестър Сити е готов да предложи 10 милиона евро за защитника на Реал (Мадрид) Пепе, твърди португалският вестник "А Бола" днес.

Според изданието, офертата се подготвя за зимния трансферен период, когато Сити ще се опита да привлече бранителя със спорна футболна репутация.

Причината е, че мениджърът на клуба от Манчестър Мануел Пелегрини не е доволен от моментното представяне на Елиаким Мангала и Мартин Демикелис и иска да види Пепе като партньор на Венсан Компани в центъра на отбраната.

Португалският вестник предполага, че Реал търси начин да се раздели с Пепе, за да даде повече възможности за изява на Рафаел Варан. Договорът на Пепе с "белия балет" пък изтича през юни 2016 година.

Нюкасъл унищожи Карабах в Баку и така обезсмисли реванша на "Сеймт Джеймсис Парк"(ВИДЕО)

"Свраките" разбиха противника си със 6:1

НА ЖИВО: Бодьо/Глимт - Интер (СЪСТАВИ)

Следете срещата в Норвегия тук

Голям шок за Севиля! Наказаха треньора за цели 7 мача

Причина за санкцията станаха хаотичните сцени и разгорещена конфронтация със съдията

Президентът на Олимпик Марсилия напусна клуба

Драматичните събития в Олимпик Марсилия през последните дни достигнаха своята логична развръзка

Роби Кийн: Теренът не може да ни е оправдание

Старши треньорът на Ференцварош Роби Кийн заяви, че състоянието на терена в Разград няма да бъде фактор за представянето на неговия отбор в предстоящия сблъсък с Лудогорец от плейофите в Лига Европа

Юнайтед са категорични, че ще продадат Санчо

Манчестър Юнайтед взе окончателно решение за бъдещето на Джейдън Санчо на фона на настоящия му престои под наем в Астън Вила, информира вестник The ​​Sun