Сити проведе своя шампионски парад по улиците на Манчестър (+СНИМКИ)

Сити проведе своя шампионски парад по улиците на Манчестър (+СНИМКИ)

Хиляди фенове се събраха в центъра на града, за да наблюдават автобусната обиколка на любимия си тим

Манчестър Сити проведе шампионски парад по случай спечелването на титлата в английската Висша лига. Хиляди фенове се събраха в центъра на Манчестър, за да наблюдават автобусната обиколка на любимия си тим.
 
„Ние сме длъжни да спечелим трофеи и през следващата година!”, обърна се към феновете капитанът Венсан Компани. „Сезонът беше труден, но добър! Горд съм от нашия отбор”, каза от своя страна вратарят Джо Харт. „Имаме две купи, защото всички работиха заедно – отбор, клуб и ръководство”, заяви мениджърът Мануел Пелегрини, напомняйки за неотдавнашното спечелване на Купата на английската лига.
 





 

Пред запалянковците застанаха и много други футболисти на Манчестър Сити, като някои от тях си направиха селфита и публикуваха фотосите в социалните мрежи.  







ОФИЦИАЛНО: Наполи обяви Масимилиано Алегри

Масимилиано Алегри е новият треньор на Наполи, обявиха официално от клуба

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал