Скандал във Франция! Прекъснаха мач за 30 минути

Скандал във Франция! Прекъснаха мач за 30 минути

Сент Етиен спечели дербито с Лион е 30-тия кръг на Лига 1.

Победата е от огромно значение за десеткратния шампион, който се бори за оцеляването си. Успехът с 2:1 беше белязан от голям скандал, след като фен на домакините уцели с предмет страничен съдия преди почивката. Поради тази причина срещата на „Жофроа Гишар“ беше прекъсната за над 30 минути.

В герой за победителите се превърна Люка Стасен, разписал се в 10-ата и 67-ата минути. Негов червен картон бе предотвратен след намеса на ВАР в 24-ата минута. Почетният гол за „хлапетата“ бе дело на Танер Тесман в 76-ата минута. Американецът си освободи пространство в пеналта и с хубав удар не остави шанс на вратаря на домакините. 

Сент Етиен продължава борбата си за спасение. "Зелените" са с 27 точки на 17-о място. "Хлапетата" на санкционирания Пауло Фонсека са шести с 51 точки, колкото има и петият Ница. По-рано в неделния ден Лил изхвърли Лион от топ 4 в таблицата.

Феновете на домакините се изгавриха с тези на съперника, благодарейки на Хари Магуайър за елиминирането им по-рано през седмицата от Лига Европа. |БГНЕС

Атлетико разгроми Барселона за само едно полувреме (ВИДЕО)

“Дюшекчиите” спечелиха с 4:0 първата полуфинална среща за Купата на краля

Игор Тиаго и Брентфорд спънаха Арсенал в същински трилър (ВИДЕО)

Бившият нападател на Лудогорец имаше на два пъти шанс да донесе дори победата за “пчеличките”

Босът на Севиля не иска Рамос обратно в клуба

Хосе Мария дел Нидо Караско, президентът на Севиля, разтърси футболната общественост с разкрития за актуалното състояние на клуба

ФИФА забрани на Атлетик Билбао да прави трансфери

ФИФА включи Атлетик Билбао в „Списъка със забрани за регистрации на нови футболисти“ – дигиталната платформа на световната централа, която предоставя информация за клубове със забрана да картотекират нови играчи

Ван Дайк постави целта пред Ливърпул във Висшата лига

Капитанът на “червените” призова за постоянство в остатъка от сезона

Арда Гюлер даде отговор за скандалното разкритие около него

“С тъга прочетох…”, започва написаното от полузащитника на Реал Мадрид