Соланке: Винаги съм вярвал, че ще се върна в националния отбор

Соланке: Винаги съм вярвал, че ще се върна в националния отбор

Нападателят на Тотнъм получи повиквателна за "трите лъва"

Доминик Соланке за втори път беше повикан в английския национален отбор. 27-годишният футболист на Тотнъм ще има възможност да се докаже по време на двубоите от Лигата на нациите през октомври срещу Гърция и Финландия.

"Винаги съм си мислел, че когато се завърна в състава ще помогна да бъдат спечелени още повече мачове за моята страна. Това определено е допълнителна мотивация. Знаех, че ще ми се случи отново. Просто продължих да играя силно и да бележа голове. Винаги съм вярвал, че ще се завърна в отбора и се надявам да мога да остана по-дълго", заяви нападателят.

Той дебютира за "трите лъва" през 2017 година в приятелски двубой с Бразилия.

Доминик Соланке има три гола за Тотнъм след трансфера си от Борнемут през август за 65 милиона лири.

"Бях разочарован, че не играх на Евро 2024, но в състава на Англия наистина има много класни футболисти. Сега трябва да продължа да работя усърдно и да следвам моите мечти", каза още Соланке пред медиите.

Англичаните достигнаха до финала на европейския шампионат в Германия, където загубиха срещу Испания. 

Гьозтепе към Мъри: Още много предстои, Командире!

Станимир Стоилов е отказал да поеме националния отбор на Гана

Нападател на Удинезе обвини в расистка обида играч на Каляри

Кийнън Дейвис скочи срещу  Алберто Досена

Гуардиола се надява на помощ в битката за титлата с Арсенал

Пеп призова Уест Хем да спре „топчиите“ след победата на Манчестър Сити

Артета разкри на какво залага в битката за титлата на Арсенал

"Топчиите" са на 3 мача от първата си титла от 22 години насам

Бетис пропиля два гола срещу Реал Сосиедад (ВИДЕО)

Бетис постигна изключително важно равенство 2:2 като гост на Реал Сосиедад в мач от 35-ия кръг на Ла Лига.

Най-бързият гол в историята донесе ценна победа на Юве (ВИДЕО)

Ювентус постигна трудна, но изключително важна победа с 1:0 при гостуването си на Лече в двубой от 36-ия кръг на Серия „А“.