Сон: Като вкарах първия гол се вцепених

Сон: Като вкарах първия гол се вцепених

Кореецът наруши головата си суша с хеттрик

Нападателят на Тотнъм Хюн-мин Сон заяви, че разочарованието и негативните мисли в главата му са се изпарили след хеттрика, който реализира за успеха с 6:2 над Лестър.

Кореецът подели голмайсторския приз с Мохамед Салах от Ливърпул през миналия сезон, но от началото на тази кампания не успя да се разпише в нито един от първите шест мача на Тотнъм. Това накара мениджърът на "шпорите" Антонио Конте да го остави на пейката за двубоя с Лестър, но след появата си на терена в 59-ата минута на мястото на Ричарлисон, нападателят намери на три пъти вратата на съперника в рамките на 14 минути, с което оформи крайния резултат.

"Чувството е невероятно. Не можех да повярвам, когато вкарах първия гол. Целият ми яд, цялото ми разочарование и негативни мисли се изпариха. Не можех да помръдна. Бях като вцепенен и сега съм много щастлив. Футболът е странен. Понякога топката просто не влиза, а днес вкарах цели три пъти. Това променя всичко. Но мисля, че научих много през този тежък за мен период. Трябва да работя здраво във всеки мач, за да си заслужа шанса да играя. Днес може би вкарах трите си късметлийски гола и това ме прави щастлив", каза Сон пред ББС.

С успеха Тотнъм се изравни на върха в класирането с Манчестър Сити със 17 точки от 7 мача. Арсенал обаче може да изпревари и двата отбора, ако спечели гостуването си на Брентфорд по-късно днес.

Реал Мадрид потрепери, но продължава напред за Купата на Краля (ВИДЕО)

Килиан Мбапе с нови два гола за “белия балет”

Манчестър Сити последва Челси и е на 1/2-финал за Карабао Къп (ВИДЕО)

“Гражданите” нямаха трудности срещу Брентфорд

ПАОК на плейоф за Купата в Гърция, Десподов титуляр (ВИДЕО)

Грандът от Солун бие с 4:1, но не изпълни целта си

Стоилов със силен трансфер в Гьозтепе

Турският тим взе играч на Сервет

Сензация за Купата на Краля, Пламен Андреев отчая Виляреал (ВИДЕО)

Реал Сантандер потопи "жълтата подводница"

ПСЖ оцеля при дузпите срещу Фламенго и завоюва шести трофей за годината (ВИДЕО)

Матвей Сафонов спаси цели четири дузпи и се превърна в герой за парижани

Байерн с колосална глоба от УЕФА

Затварят частично стадиона на баварците за мача с Юнион Сен Жилоаз

Ас на Ливърпул ще бъде възстановен за мача с Тотнъм

Новините около състоянието на Джо Гомес също са добри

Борнемут вече търси заместници на голямата си звезда

Антоан Семеньо се очаква да направи изходящ трансфер през януари