Стъридж аут за близо два месеца

Стъридж аут за близо два месеца

Нападателят на мърсисайдци получи травма в глезена по време на тренировка в петък, а вчера му бяха направени подробни изследвания

Много неприятни новини получиха феновете на Ливърпул от мениджъра на тима Брендън Роджърс, който разкри, че Даниел Стъридж ще бъде извън терените през следващите 6 до 8 седмици.

Нападателят на мърсисайдци получи травма в глезена по време на тренировка в петък, а вчера му бяха направени подробни изследвания. Резултати от тях съвсем не са добри, като е станало ясно, че връзките на глезена са увредени и Стъридж ще има нужда от 6-8 седмици за възстановяване.

"Изобщо не сме си помисляли, че може да е нещо толкова сериозно. Той просто се подхлъзна на тренировка и първоначално си мислехме, че има проблем с пръста. Това е много сериозен удар по нас, защото той се представя брилянтно през този сезон", коментира Роджърс. 

Удинезе спря победната серия на Комо в Серия А

След нулево равенство

Радост в Мюнхен: Кейн готов за Реал - Байерн

Днес Кейн тренира с усмивка, наравно със съотборниците си

Мирча Луческу е в медикаментозна кома

Мирча Луческу е поставен в медикаментозна кома, съобщава румънският вестник GSP

Контузия в гърба измъчва Десподов преди дербито с Панатинайкос

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов не попадна в групата на ПАОК за първия мач срещу Панатинайкос от плейофната фаза в гръцкото първенство

Симоне Индзаги: Италианският футбол ще се възстанови

Бившият старши треньор на Интер Симоне Индзаги настоява, че италианският футбол „ще се възстанови“ след неуспеха да се класира за Световно първенство за трети пореден път

Слот има последен шанс да спаси поста си

Мениджърът на Ливърпул Арне Слот е все по-близо до раздяла с клуба след края на настоящия сезон