Стекеленбург: Видях как Лусио идва към мен и после нищо не помня (видео)

Стекеленбург: Видях как Лусио идва към мен и после нищо не помня (видео)

Вратарят на Рома обясни какво се случи при инцидента на мача Интер - Рома

Тежко пострадалият вратар на Рома Маартен Стекеленбург обясни как е видял той случилото се при удара на Лусио в неговата глава. Снощи на мача Интер – Рома, който завърши със скучно нулево реми, холандският страж бе откаран в болница след четвърт час игра заради грубата намеса на бразилския защитник.

Стекеленбург излезе да пресече една топка и плонжира на земята да избие. Тогава обаче Лусио неволно изрита с бутоните вратаря в дясната част на главата. „Не помня нищо. Видях как Лусио идва към мен, после всичко стана черно пред очите ми. Надявам се да се върна на терена възможно най-скоро”, казал Стекеленбург на медицинския екип в Рим.

Още не е ясно какво точно е било състоянието на вратаря точно след инцидента. Според някои информации той е бил в безсъзнание за 10 минути. Според други обаче Стекеленбург е дошъл в съзнание на самото игрище на „Сан Сиро”.

След направените му тестове в болница холандецът прекара нощта под наблюдение, а после бе изписан. На Апенините смятат, че този инцидент може да извади футболистът извън игра за около месец. 

Сампдория връща Лоренцо Инсине в Италия?

Втородивизионният Сампдория обмисля потенциален трансфер на бившия италиански национал Лоренцо Инсиние като свободен агент след изявите му в последните седмици с екипа на Пескара, информира вестник Gazzetta dello Sport

Ювентус ще намали цената на Бремер

Ювентус е склонен да се раздели с централния защитник Глейсон Бремер срещу по-ниска сума от записаната в договора му освобождаваща клауза, съобщава Tuttosport

Футболист на Мъри пред трансфер във Висшата лига

Ковънтри води преговори за халф на Гьозтепе

Модрич не мисли за отказване, остава в Милан

Халфът ще играе още един сезон за "росонерите"

Кьолн привлече за постоянно бранител на Ман Сити

Джамай Симпсън-Пюзи парафира с "козлите"

Клоп за Германия: Това е повече от привлекателна задача

"Сега съм повече от презареден", каза селекционерът на Германия