Стенли събира бивши звезди на Вила за благотворителен мач

Стенли събира бивши звезди на Вила за благотворителен мач

Приятели на Стилиян Петров ще сформират отбор от бивши звезди на Астън Вила, който ще изиграе благотворителен мач следващия месец

Приятели на Стилиян Петров ще сформират отбор от бивши звезди на Астън Вила, който ще изиграе благотворителен мач следващия месец. Събраните средства ще се използват за осъществяването на допълнителни проучвания, свързани с болестта на капитана на българския национален отбор – левкемия.
 
Приятелите на Петров си заплатиха възможността да играят срещу отбора на „Лъвовете и легендите”, включващ голяма част от героите, спечелили КЕШ през 1982 г., в благотворително наддаване за 1000 паунда.
 
Благотворителният мач ще се проведе на 18 номеври в Хейлсоуен. Входът за възрастни е 5 паунда, а за деца – 2,5 паунда. Домакините пък предоставят своя терен безплатно.  
 
Лий Хендри ще излезе в 11-те, избрани от Стенли, чиито фланелки са спонсорирани от охранителна фирма. Друг бивш любимец на Вила Гарет Бари обеща, че ще удостои мача с присъствието си.
 
Петров, който пък е в ремисия, ще присъства, ако се чувства достатъчно добре.
 

Както е известно масажистите на Астън Вила Анди Бътлър и Анди Смит подеха кампания за събиране на средства за изследването на левкемията и лимфомата, като изминаха разстоянието от Бирмингам до Глазгоу на велосипеди. Те вече събраха 70 000 паунда.      

Последният танц: Бускетс и Алба “окачиха бутонките”

Двете испански легенди споделят заедно почти целия си футболен път

ПСЖ “писа петица” на Рен (ВИДЕО)

Парижани остават на точка зад лидера Ланс

Атлетик (Билбао) победи Атлетико в късна драма (ВИДЕО)

Втора поредна загуба за “дюшекчиите”

Салах избухна срещу ситуацията си в Ливърпул

Египтянинът даде интервю по темата

Хари Кейн влезе в Топ 5 на Бундеслигата

Хари Кейн отново впечатли с изявите си за Байерн Мюнхен, записвайки хеттрик при разгромната победа с 5:0 над Щутгарт в 13-ия кръг на Бундеслигата.

Барселона победи Бетис в шоу с 8 гола (ВИДЕО)

Феран Торес се отличи с “хеттрик” за успеха

ДРАМА! Лийдс стигна до точката срещу Ливърпул - 3:3 (ВИДЕО)

Илия Груев и компания наваксаха пасив от 0:2 и 2:3

ОБЗОР: Интер излезе начело в Серия А (ВИДЕО)

Интер Милано постигна убедителна победа над Комо с 4:0. По този начин поне временно "нерадзурите" излязоха на първо място в класирането, преди мачовете на Милан и Наполи утре и в понеделник.

Прекъснаха мач в Чемпиъншип заради починал фен

Домакинският мач на Чарлтън Атлетик срещу Портсмът в Чемпиъншип бе прекъснат заради спешна намеса на медицинския екип на трибуните, като след това от клуба от Лондон съобщиха, че фен е починал в болницата, предаде Ройтерс.