Страх от затвора накара Кристиано да развърже кесията

Страх от затвора накара Кристиано да развърже кесията

Португалецът готов да плати 14 млн. евро

Суперзверздата на световния футбол Кристиано Роналдо е изразил желание да плати сумата от 14 млн. евро на данъчните служби в Испания, в опит да избегне затвора, съобщават местните медии.
 
Португалецът бе обвинен в укриване на данъци, а в последните няколко месеца води съдебни битки. Към Роналдо бяха повдигнати четири обвинения.
 
Това е първият път, в който нападателят официално предлага да плати парите. Срещу това обаче Роналдо иска да бъдат снети обвиненията към него и съветниците му, включително агентът му Жорже Мендеш.
 
Испанските власти обвиниха Роналдо, че не е платил данъци в размер на 14,7 млн. евро в периода 2011 – 2014 година. 
 
Прокурорите настояват португалеца да плати дължимата сума и глоба, която според различни източници може да достигне до 100 млн. евро.
 
Ако данъчните откажат да приемат предложението от страна на футболиста, то той е изправен пред угрозата да лежи в затвора за три години.

 

Журналист ядоса Гуардиола с въпрос за бъдещето му

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола не скри раздразнението си от въпрос, свързан с евентуалното му напускане на клуба

Стоилов се събира с бивш играч на Левски

Треньорът на Гьозтепе Станимир Стоилов реши кой да бъде заместник на напускащия бивш защитник на ЦСКА 1948 - Елитон

Аморим наследява Моуриньо в Бенфика

Рубен Аморим е фаворит да стане следващият треньор на Бенфика

Нойер ще е титуляр за Германия на Мондиал 2030

След като Мануел Нойер попадна в разширения списък на Германия за Световното първенство през лятото, се очаква той да бъде и във финалния списък

Мареска подписва със Сити за три години

Енцо Мареска е постигнал пълно съгласие с ръководството на Манчестър Сити за това да бъде новият мениджър на клуба, съобщи журналистът Фабрицио Романо

Челси посреща борещият се за бъдещето си Тотнъм

Челси посреща Тотнъм в мач от предпоследния кръг на Висшата лига