Страховете на ПСЖ се потвърдиха: Неймар аут за Реал Мадрид

Страховете на ПСЖ се потвърдиха: Неймар аут за Реал Мадрид

Нападателят обърна глезен, но е избегнал счупване или разтежение

 Нападателят на "Пари Сен Жермен" Неймар ще пропусне реванша от 1/8-финалите на Шампионската лига срещу "Реал" Мадрид, съобщи "Скай Спортс".

Бразилецът, който пристигна при парижани за 222 млн. евро от "Барселона", обърна глезен 15 минути преди края на мача с "Олимпик" Марсилия от френското първенство и трябваше да бъде изнесен с носилка.

След направените прегледи се оказа, че е избегнал счупване и сериозно разтежение. Не е ясно колко време ще отсъства от терените Неймар, но няма да е готов за срещата в Париж на 6 март. Първият мач завърши 3:1 в полза на мадридския клуб. 

Рома вече е на ръба на топ 4 след комфортно 2:0 над Каляри (ВИДЕО)

Рома победи с 2:0 Каляри в двубой от 24-ия кръг на Серия А, игран на "Олимпико"

Росиниър не е притеснен от психологическото състояние на Челси

Мениджърът на Челси Лиъм Росиниър похвали психическата устойчивост на играчите си за постигнатата серия от победи, след като пое поста през миналия месец

Илия Груев е номиниран за Играч на кръга във Висшата лига

Българският национал Илия Груев получи голямо признание в Англия

Директор на Рома: Крайно време е за новите договори на Пелегрини и Дибала

Спортният директор на Рома Рики Масара призна, че е дошъл моментът за окончателни решения относно новите договори на Пауло Дибала и останалите играчи с изтичащи контракти, като в същото време отново коментира и присъствието на клубната легенда Франческо Тоти

Карабельов пред трансфер в родния клуб на Ибрахимович

Според информация на Sportbladet, Малмьо работи по привличането на българския полузащитник Янис Карабельов

Аталанта продължи победната серия с 2:1 над Кремонезе (ВИДЕО)

Отборът на Аталанта продължи подема си в Серия "А" със своята домакинска победа над Кремонезе с 2:1 в предпоследния мач от 24-тия кръг на италианския елит