Субисарета: Пеп ще се наслади на Байерн – Барса

Субисарета: Пеп ще се наслади на Байерн – Барса

"Не може да се каже кой ще е крайният победител", отсече спортният директор на каталунците

Спортният директор на Барселона – Андони Субисарета – е напълно убеден, че бившият наставник на каталунците Хосеп Гуардиола „ще се наслади” на полуфиналния сблъсък срещу Байерн Мюнхен в Шампионската лига. 

 
42-годишният специалист ще поеме баварците през лятото. Субисарета е убеден, че няма да има сантименти към отбора, с който постави няколко рекорда. 
 
Двата тима ще премерят сили в единия испано-германски полуфинален двубой в най-престижния европейски клубен турнир. Другия е Борусия Дортмунд и Реал Мадрид. 
 
„Мисля, че по-скоро ще се наслади на мача, отколкото да го изстрада по някакъв начин. Засега трябва обаче да го оставим на мира. Пеп е в Ню Йорк и не знам какви са му плановете. Това е здрав сблъсък между два много добри клуба. Нека не въвличаме хора, които в момента нямат нищо общо”, коментира той. 
 
„Със сигурност ще се получи истинско зрелище. Двата тима имат големи звезди. Не може да се каже категорично кой ще излезе краен победител”, допълва Субисарета. 
 
Първата среща е на „Алианц Арена” на 23 април. Реваншът е седмица по-късно.
Треньорът на ПСЖ: Още преди мача знаех колко ще е трудно да играем без цел

Луис Енрике коментира поражението от ФК Париж

В Манчестър Сити са сигурни, че Гуардиола си тръгва

Въпреки, че Пеп отрече раздяла след финала за Фа Къп

Барселона разби Бетис при сбогуването на Левандовски с "Камп Ноу"(ВИДЕО)

Барселона победи Бетис с 3:1 в среща от предпоследния 37-и кръг на Ла Лига, която се изигра на стадион „Ноу Камп“

ОБЗОР: Лига 1 приключи, всички евроквоти и изпадащи станаха ясни (ВИДЕО)

Един от деветте мача беше прекратен

ИЗВЪНРЕДНО: Мач в Лига 1 беше прекратен и няма да се доиграе! (ВИДЕО)

Последният 34-и кръг на Лига 1 се очакваше да донесе сериозна драма, тъй като битката както в дъното на класирането, така и около челните позиции беше изключително оспорвана

Гасперини: Близо сме до целта

Наставникът на Рома Джан Пиеро Гасперини изрази задоволството си след успеха с 2:0 над Лацио в дербито