Тен Хаг хвали Линдельоф и Де Хеа

Тен Хаг хвали Линдельоф и Де Хеа

„Борихме се за всяка педя терен“, заяви треньорът на Манчестър Юнайтед

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик Тен Хаг е доволен от реакцията на своите играчи при победата с дузпи над Брайтън на полуфиналите за ФА Къп.

Три дни след унизителното отпадане от Лига Европа срещу Севиля, победата на Юнайтед на Уембли с дузпи донесе миг на удовлетворение за нидерландския треньор.

"В четвъртък видях отбор, който не познавам, но сега се върнахме към обичайния си ритъм. Видях решителност и издръжливост. Борихме се за всяка педя терен и влизахме здраво в единоборствата", коментира Тен Хаг.

Обикновено сдържаният нидерландец призна, че е крещял на играчите след поражението с 0:3 от Севиля на реванша в Лига Европа в четвъртък.

„Не мога да приема, че моят отбор не дава най-доброто от себе си", каза Тен Хаг.

Специалистът обаче не спести похвали за играчите, след като Виктор Линдельоф реализира седмата дузпа, която донесе успеха срещу Брайтън.

„Линдельоф е доста хладнокръвен, когато става дума за дузпи и като цяло е доста добър защитник", каза Тен Хаг за Линдельоф.

Мениджърът на Юнайтед беше доволен и от своя вратар Давид де Хеа, който направи ключови спасявания срещу Брайтън.

„Той направи няколко брилянтни спасявания. Болеше, когато грешеше в четвъртък. Често, когато правиш грешки като вратар, те наказват.“

Конте: Попитах Де Бройне някои неща за играта на Ман Сити

Наставникът на Наполи призна делото си преди мача довечера

Манчестър Юнайтед отчете рекордни приходи

Манчестър Юнайтед отчете рекордни приходи в последните си годишни отчети, въпреки че пропусна мачове от Шампионската лига и преживя най-лошия сезон в историята си във Висшата лига.

Луис Енрике: С качеството на нашите футболисти няма изненади

Старши треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике изказа високо мнение за футболистите си, които започнаха защитата на титлата си в Шампионската лига с категорична победа с 4:0 над Аталанта в сряда вечер.

Арне Слот: За победа над отбор като Атлетико, трябва да го направите със собственото му оръжие

Мениджърът Арне Слот похвали манталитета на своя Ливърпул, след като гол на Върджил ван Дайк в добавеното време осигури победата с 3:2 над Атлетико Мадрид в първия кръг на Шампионската лига стадион "Анфийлд".

Кристиан Киву: Имаме отбор с характер и желание да се възстанови от негативния период

Два гола на Маркюс Тюрам донесоха успешен старт на Интер в Шампионската лига и победа с 2:0 като гост на Аякс в Нидерландия, а старши треньорът Кристиан Киву остана доволен от видяното.

Шампионски старт на ПСЖ в Шампионска лига (ВИДЕО)

Носителят на трофея прегази Аталанта пред погледа на Неймар

Байерн се възползва от грешките на Челси за победа (ВИДЕО)

“Баварците” продължават победния си ход през сезона

Шоу без победител в Прага (ВИДЕО)

Дебютантът Бодьо взе точка от Славия

Пафос оцеля с 10 души при гостуването на Олимпиакос (ВИДЕО)

Дебютантът в ШЛ с първа точка за кампанията си